FB7 2015 Acemilik Soruları

Aracınız
arkadaşlar öncelikle herkese merhaba,
2015 model honda civic elegance kullanıcısıyım aracı geçen hafta aldım...

sizlere kafama takılan ve yapamadığım bir kaç soru sormak istiyorum tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum...

1)araç kilometresine nereden nasıl bakabilirim?
2)flash bellek takarak müzik dinlemek istiyorum ama flashı takacak yer bulamadım...
3)telefonumu bluetooth aygıtı olarak tanıtamadım... telefonum aracı gormuyor araçta telefonu görmüyor...
4)araca ön park sensoru taktırabilir miyim? taktıranlar memnun mu acaba?

yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim....

arkadaşlar öncelikle herkese merhaba,
2015 model honda civic elegance kullanıcısıyım aracı geçen hafta aldım...

sizlere kafama takılan ve yapamadığım bir kaç soru sormak istiyorum tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum...

1)araç kilometresine nereden nasıl bakabilirim?
2)flash bellek takarak müzik dinlemek istiyorum ama flashı takacak yer bulamadım...
3)telefonumu bluetooth aygıtı olarak tanıtamadım... telefonum aracı gormuyor araçta telefonu görmüyor...
4)araca ön park sensoru taktırabilir miyim? taktıranlar memnun mu acaba?

yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim....
1- kilometre sifirlama çubuğuna bas
2-usb girisi kolcagin icinde muzik dinlersin.
3-aractaki kayıtlı telefonu solmelisin
4- on park sensörüne gerek duymadim hic
5-

33CZD33 Executive
...Tengri Biz Menen...

Aracınız
Usb den müzik ayrıca resim de yükleye bilirsin

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Arkadaşlar yanitlariniz için teşekkür ederim kolcagin içindeki usb ye flash taktım ama görmedi usb3.0 benim flash desteklemiyormu acaba?

Rhm

0
Hocam benimki 2014 model, Kolcak ici ve torpido gozunde usb girisi var. Bende kolcak icindekinde calistiramadim. Torpido gozune takinca calisti.

SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Arkadaşlar yanitlariniz için teşekkür ederim kolcagin içindeki usb ye flash taktım ama görmedi usb3.0 benim flash desteklemiyormu acaba?

Hocam benim arabada da ilk aldıgımda o usb çalışmıyordu servis e gittiğimde söyledim . vites kolunun altında plastiği tırnaklardan söküp orada fişi taktı yerine çalıştı. O fiş nasıl olmuşsa çıkmış. Benden önceki sahibide hiç kullanmamıştı usb girişini. toplamda 3 dakikada takıp kapattı servisin elektrikcisi .

mavi07

0
Aracınız
4. ön tarafa park sensörü bence lazım ama sorduğum bir yer arabada far suyu ve kabloların nerden geçtiğini çözemediği ve tampon arkasını göremediğinden cesaret edemedi. Logo içini yerleşen kamera düşünüyorum park çizgili.

ANGANS

0
Aracınız
Torpido gözünde usb girişi olanlar bi resim atabilir misiniz acaba ? nerde nasıl göreyim

Geri