• Forumumuzun gelişimini ve ayakta kalmasını desteklemek için, Özel üye olabilir veya Sticker alabilirsiniz, detaylar için lütfen TIKLAYIN!

Civic FB7 Fb7 Akü

Aracınız
Civic FB7 2014
Herkese merhaba. 2014 Eco executive fb7 aracımın için akü alacağım yarın. Şu an mutlu akü 47 amp var sanırım fabrika çıkışı. Yine mutlu akü 55 amp önerdiler. Bulunduğum yerde servis yok . Bir akü bayinde taktıracağım. Akü söküldüğünde kod ve sensörler ile ilgili sorun olur servise gitmek gerekir diye bir video izledim . Böyle bir sorun yaşar mıyım ?

Akünüzü aracın elektriğini kesmeden değiştirin. Bütün akücüler bunu yapar 2 kabloya bakar kolaydır. Hiçbir sıkıntı yaşamazsınız.
Herkese merhaba. 2014 Eco executive fb7 aracımın için akü alacağım yarın. Şu an mutlu akü 47 amp var sanırım fabrika çıkışı. Yine mutlu akü 55 amp önerdiler. Bulunduğum yerde servis yok . Bir akü bayinde taktıracağım. Akü söküldüğünde kod ve sensörler ile ilgili sorun olur servise gitmek gerekir diye bir video izledim . Böyle bir sorun yaşar mıyım ?
SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Akü zayıf diye söküp şarj ettirmeye götürdüm 24 saat aküsün kaldı araç hiçbir sıkıntı olmadı. Orijinal teyp varsa kod ister sadece. Birde ortalama yakıt tüketim bilgileri sıfırlanır o kadar

Aracınız
Akü değişirken araya kendi akülerini takip araçta akımı hiç kesmiyorlar. Hazır tekerlekli sistemleri var hepsinin.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2014
Teşekkürler arkadaşlar. Taktırdım bugün mutlu akü 55 amp. Arabayi stop edip değiştirdi. Akımı kesmeden yapmak tehlikeli dedi . Sonra bilgisayar bağlayıp ayarları yaptı . Sorun çözüldü .

Aracınız
Civic FB7 2014
Kutup başları sökülünce sensörler hata veriyormuş. Onları ayarladı yeni aküyü taktiktan sonra .