Civic FB7 Fb7 Anahtar Alarm Problemi

Gkn01

0
Ad Soyad
GknK01
Aracınız
Civic FB7 2013
cümleten s.a arkadaşlar fb7 2013 aracımı bugün sabah ilk defa anahtar ile açmayı denedim. Anahtarı yuvaya sokup çevirir çevirmez kapılar açıldı fakat alarm devreye girdi. Kumandadan susturdum alarm'ı . Neden Anahtar ile açıldığı zaman alarm devreye girer bilgisi olan arkadaşlarım yanıtlarsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Gkn01

0
Ad Soyad
GknK01
Aracınız
Civic FB7 2013
Arabayı çalıştırıp tekrar anahtarla kapıyı açtığınızda uyarı sesi çıkmaması lazım. Kullandığınız yedek anahtar mıydı?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
evet yedek anahtarı kullanıyorum. her yolu denedim ama kapıları anahtar ile açmaya çalıştığım zaman alarm çalıyor. Kumandam bozulsa ne yapacağım bu durumda şaşırdım kaldım.

Gkn01

0
Ad Soyad
GknK01
Aracınız
Civic FB7 2013
Aracınız
Civic FB7 2015
evet yedek anahtarı kullanıyorum. her yolu denedim ama kapıları anahtar ile açmaya çalıştığım zaman alarm çalıyor. Kumandam bozulsa ne yapacağım bu durumda şaşırdım kaldım.

Bu sorunu 2012 model fb7 de yaşamıştım. Bir gün yedek anahtarla kumandadan kapıları açmaya çalıştım açılmamıştı. Anahtarla açtığımda korna çalmaya başladı. Anahtarı kontağa takıp çevirdiğimde uyarı kesilmişti. Bir nevi anahtarı tanıyor araç.(Benim tahminim) Aynı anahtarla bunu tekrarlamamıştı araç. Sizin sorun biraz farklı galiba.

Gkn01

0
Ad Soyad
GknK01
Aracınız
Civic FB7 2013
Bu sorunu 2012 model fb7 de yaşamıştım. Bir gün yedek anahtarla kumandadan kapıları açmaya çalıştım açılmamıştı. Anahtarla açtığımda korna çalmaya başladı. Anahtarı kontağa takıp çevirdiğimde uyarı kesilmişti. Bir nevi anahtarı tanıyor araç.(Benim tahminim) Aynı anahtarla bunu tekrarlamamıştı araç. Sizin sorun biraz farklı galiba.

araç alarm çaldığı zaman kontağa takıp tanıtmakmı gerekiyor ?. Ben bunu bilmiyordum. Alarm çalar çalmaz kumandadan susturdum.

Gkn01

0
Ad Soyad
GknK01
Aracınız
Civic FB7 2013
Ben alarm çalarken anahtarı takıp kontağı açmıştım.Alarm susmuş ve bu durum tekrarlamamıştı.

tmm hocam çok teşekkürler. Muhtemelen sizin dediğiniz gibi yarın bende alarm çaldığı zaman kontağa takıp birde öyle deneyim.

Geri