Fb7 antalyadan güzel bir modifiye

izorcu

0
Arkadaşlar aracımı servise götürdüğümde güzel bir fb7 ile karşılaştım. sizlerle paylaşmak istedim. araç sahibi ile tanışma fırsatım da oldu. araç komple profesyonel ve orjinal parçalar kullanılarak modifiye edilmiş. komple sökülüp ses izolasyonu yapılmış, bagaja ses sistemi özel olarak entegre edilmiş, fren diskleri değiştirilmiş. jantlar 18". sis farı kapağı sökülüp gündüz ledi takılmış. modulo body kit takılmış, ön tampon ve arka spoiler siyah boyanmış. arka farlar kaplama ile karartılmış. far yıkamalar da siyah yapılmış. ( biraz görüntüyü dağıtmış)
araç 3,5 cm indirilmiş, ayna kapatmayı kumandaya entegre etmişler. (bizim gibi 2013 sahipleri için ayna kapatma bile olmadığından sinir bozucu). genel olarak güzel bir modifiye olmuş.
sevgiler, saygılar.

tbS7IXL.jpg

2lxOg9j.jpg

mlutBEX.jpg

3Sy2TMk.jpg

1TzvN5q.jpg

qVhN1Wy.jpg

Ynt: fb7 antalyadan güzel bir modifiye

netten tanıyom bu aracı uzun süre sahibindende ilanı vardı satıyordu ilk sahibi

izorcu

0

banada sattığını söyledi. 66.000 TL istiyor. uğraşmadan modifiyeli almak isteyenler için güzel bir araç. manuel vites olduğunu da belirteyim.

çok para orji alıp tadını çıkara çıkara kendi zevkine göre modlamak daha zevkli olur lastiklerdeki beyaz yazıları beğenmedim aracın geneli güzel olmuş ;)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Ynt: Fb7 antalyadan güzel bir modifiye

Güzel araç, Hakan hocama katılıyorum, hem çok para, hem de kendin yaptığın modifiyenin yerini tutmaz çabuk sıkılırsın.

izorcu

0

bu arada yanındaki de benim fb7 :)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Hocam maşallah Allah kaza bela vermesin, tek fark jant lastik sizin aracında ondan aşağı kalır yanı yok.
Sizin aracında detaylı fotolarını bekliyoruz ;)

izorcu

0

[quote author=NoFeaR link=topic=115.msg984#msg984 date=1391357922]
Hocam maşallah Allah kaza bela vermesin, tek fark jant lastik sizin aracında ondan aşağı kalır yanı yok.
Sizin aracında detaylı fotolarını bekliyoruz ;)
[/quote]

Amin, çok teşekkür ediyorum. Arabayı yıkatmaya fırsatım olur olmaz resimleri ekleyeceğim. Aslında bugün aklımda vardı ama fırsat bulamadım. Gündüz ledleri hoşuma gidiyor ama serviste, kapı eşikleri ile beraber 500 TL istediler, haliyle netten daha uygun fiyata alıp taktıracağım. o şekilde resimler daha güzel olur :)

harbiden güzelmis ama 66 bin yüksek degil mi otomatik olmayan icin ? birde ön logo normal iken arkadakinin kırmızı olması iyi olmamis bence ici siyah olsa daha da guzel olurmus.

izorcu

0

[quote author=Attila Khan link=topic=115.msg986#msg986 date=1391358353]
harbiden güzelmis ama 66 bin yüksek degil mi otomatik olmayan icin ? birde ön logo normal iken arkadakinin kırmızı olması iyi olmamis bence ici siyah olsa daha da guzel olurmus.
[/quote]

kesinlikle çok yüksek bir rakam, araca 17-18 bin TL harcamış. ama modifiye işi böyle, ikinci elde para yapmasını istiyorsanız orjinal bırakacaksınız.

Geri