Fb7 Araç Görüşme Yardım

furkanozkan.07

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
Abilerim merhabalar. Bildiğiniz üzere fb7 araçlarda teypte araç içinde görüşme yapabileceğin bluetooth kiti yok. Bunu dışarda bir aparatla taktırmak mümkün mü deneyen var mı acaba?

- FM transmitter veya aux kablosuna takılan bluetooth kitlerden bahsetmiyorum. Birçok ürün denedim hiçbiri tatmin etmedi. Cızırtı, bağlantı vs vs her üründe bir problem çıkıyor.
- Telefonu direk aux kablosu ile bağladığım zaman da karşı taraftaki kişi sesinin kendine tekrar geldiğini ve konuşamadığı şaşırdığını söylüyor :D

İşim gereği sürekli şehir içi şehir dışı yol yapıyorum.
Sizin araç içinde görüşmek için bulduğunuz alternatif bir yöntem var mı?

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
2014te itibaren makyajlı kasalarda bluetooth kiti mevcut.
Ben araçta telefon kulaklığı kullanıyorum, bence görüşme kalitesinde en sorunsuz ve sağlıklısı bu.
Hemde telefon görüşmelerimi araçtaki arkadaşlarla paylaşmak durumunda kalmıyorum ;)

Aracınız
Civic FB7 2013
illa ki aparatı vardır. Genelde Double teyp taktırırken yanında aparatını veriyorlar. mesela benim fb7 araçta aynalık kısmında mikrofon var. ev arkadasımda fd6 var o da necvox almıstı teyp, ona da yanında geliyor işte geri bakıs kamerası, konusma aparatı vs.

furkanozkan.07

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
2014te itibaren makyajlı kasalarda bluetooth kiti mevcut.
Ben araçta telefon kulaklığı kullanıyorum, bence görüşme kalitesinde en sorunsuz ve sağlıklısı bu.
Hemde telefon görüşmelerimi araçtaki arkadaşlarla paylaşmak durumunda kalmıyorum ;)

Mantıklı ama o da yasak falan diye duydum ne kadar doğru bilmiyorum.

illa ki aparatı vardır. Genelde Double teyp taktırırken yanında aparatını veriyorlar. mesela benim fb7 araçta aynalık kısmında mikrofon var. ev arkadasımda fd6 var o da necvox almıstı teyp, ona da yanında geliyor işte geri bakıs kamerası, konusma aparatı vs.

double teyp taktırabilecek imkanım olsa direkt onu taktırıp kurtulacam da şuan için mümkün değil :)

Aracınız
Civic FD6 2010
Abilerim merhabalar. Bildiğiniz üzere fb7 araçlarda teypte araç içinde görüşme yapabileceğin bluetooth kiti yok. Bunu dışarda bir aparatla taktırmak mümkün mü deneyen var mı acaba?

- FM transmitter veya aux kablosuna takılan bluetooth kitlerden bahsetmiyorum. Birçok ürün denedim hiçbiri tatmin etmedi. Cızırtı, bağlantı vs vs her üründe bir problem çıkıyor.
- Telefonu direk aux kablosu ile bağladığım zaman da karşı taraftaki kişi sesinin kendine tekrar geldiğini ve konuşamadığı şaşırdığını söylüyor :D

İşim gereği sürekli şehir içi şehir dışı yol yapıyorum.
Sizin araç içinde görüşmek için bulduğunuz alternatif bir yöntem var mı?
Bildiğim kadarıyla bu işin iyisi diyebileceğimiz Parrot marka bluetooth kitleri var. Çalışma prensibi nedir, nasıl kurulur hiç araştırmadım ama bir arkadaşım Tiguan'da kullanıyordu. Bir bakın isterseniz ona.

Geri