Civic FB7 FB7 Arka cam üstü boya atması

Aracınız
Civic FB7 2014
arkadaşlar yeni farkettim. arka cam üzerinde fitil yok ve boydan boyası kavlamış ve her yıkamada biraz daha gidiyor sanki. arka camla tavanın birleştigi yerdeki boşluk tam konum.
tavanda boya atması yok. ne yapılabilir burası için?
lokal boyamak mümkün mü? boyatsak bize bir zararı olur mu ?
ankarada tavsiye bir yer var mı?
bir de başka birkaç fb7 de baktım. onların bazılarında aynı sorun var sorun kronik mi?
ya da burayı boyatmadan buraya spoiler yaptırıp gizlemek mi daha iyi olur ?(not arabayı satmak için değil beni rahatsız ettiği için)
daha çok ilerlerler mi tavana falan diye de korkmuyor değilim. yaşayan varsa yeşillendirirse sevinirim

Aracınız
Civic FB7 2014
Merhabalar aracimda arka cam ile sol diregin birlestigi yer ve tavan ile birlestigi yerde boya atmalari oldukca cogaldi. Ben de bugun servise basvurdum ve arka cami komple sokup ilgili cerceve yerler komple kontrol edilip gerekli yerler boyanacak..tavan ve direklere boya vurulmadan. Bu is icin 800 tl odeyecegim. Ayrica bakim yag+lpg bakimi icin de 750 tl toplamda 1550 tl odeyecegim. Bu ucretin icinde extra dikiz aynamda da boya atmisti o yapilacak ayrica farlarin camlari temizlenip parlatilacak. Yorumlarinizi bekliyorum.. Sanayiye guvenemedim boya isi icin cam falan da sokulecek. Araba 3 gun kalacaj serviste girmisken bakimi da yapin nari dedim su salgin doneminde sanayi sanayi dolasmak istemedim..

Aracınız
Civic FB7 2014
Bir de yag bakiminda ne kullaniyorsunuz yag dedim , 0w20 castrol kullaniyoruz dediler..Bu konuda da yorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

Geri