FB7 Bluetoothlu Orijinal Teyp

Aracınız
Civic FB7 2013
Doğru double ekran en kısa yoldan çözüm ama ilk mesajdada belirttiğim gibi bu ekranlı teyplerin ses kalitesi hiç hoşuma gitmiyor. Montaj konusundada ben hallederim anlarım bu işlerden biraz. Neyse şimdilik beklemedeyiz bakalım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Benim araçta var double ekranlı multimedia teyp. Bluetooth kalitesi gayet iyi. Ama direksiyonda düğme olmadığı için kapatmak açmak için mecburen teube yada telefona uzanmak gerekiyor. Direksiyondaki düğme olayını nasıl çözebiliriz.
Araç 2103 civic elegance

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bestoo

0
Aracınız
Benim araçta var double ekranlı multimedia teyp. Bluetooth kalitesi gayet iyi. Ama direksiyonda düğme olmadığı için kapatmak açmak için mecburen teube yada telefona uzanmak gerekiyor. Direksiyondaki düğme olayını nasıl çözebiliriz.
Araç 2103 civic elegance

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam malum sitelerle birçok pert olmuş fb7 var parçalarını satıyolar. Onların içinden direksiyonunda düğme olanlardan birini alabilirsiniz. Asıl benim merak ettiğim o düğmeler çalışır mı? Bu deneyen çıkmadı henüz. Birisi çalışıyo dese hemen alıp takcam valla

bestoo

0
Aracınız
Arkadaşlar aracında orjinal bluetooth olanlar(navigasyonlu olanlar hariç) teypin mikrofonu nerde tam olarak bilen var mı?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Ad Soyad
Bereket Ö.
Aracınız
Civic FB7 2013
Deneyen oldu mu? 2013 modellerde de BT yok. oluyorsa teyp alırız...

Geri