Fb7 İdeal ses sistemi önerileriniz ?

Herkese iyi günler arkadaşlar fb7 2015 civic için önerileriniz nelerdir subwoofer istemiyorum elimde bir adet jbl katil amfi var kompenat iş görür mü veya başka önerileriniz nedir?
Not: aracımda cyclone servis navigasyonu var.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ugur86

0
Aracınız
Önlere komponent set, arkalara da dahli tweeter'lı coaxial hoparlör takmanız yeterli. subwoofer ben de çok sevmiyorum, eski aracımda kullandım, bir süre sonra kafa şişiriyor. yine jbl'den devam edebilirsiniz, komponentleri orta kalitede ve gayet yeterlidir. daha pahalı ve kaliteli birşeyler için en az iki katı bütçe çıkartmanız gerekir. hertz, focal, infinity olabilir mesela. pioneer'ın ucuz fiber serileri değil de kağıt konili üst serileri var, onlar biraz pahalıdır ama oldukça iyidir.

Önlere komponent set, arkalara da dahli tweeter'lı coaxial hoparlör takmanız yeterli. subwoofer ben de çok sevmiyorum, eski aracımda kullandım, bir süre sonra kafa şişiriyor. yine jbl'den devam edebilirsiniz, komponentleri orta kalitede ve gayet yeterlidir. daha pahalı ve kaliteli birşeyler için en az iki katı bütçe çıkartmanız gerekir. hertz, focal, infinity olabilir mesela. pioneer'ın ucuz fiber serileri değil de kağıt konili üst serileri var, onlar biraz pahalıdır ama oldukça iyidir.

Arkaların orijinalliğini bozmak istemiyorum o mevcut olan yere dediğin coaxial hoparlor uyar mı yuvaya oturur mu ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ugur86

0
Aracınız
Ön kapıları söküp orjinal hoparlördeki yükselti ekini yeni aldığınız hoparlörlere eklerseniz oturur neden oturmasın. Yumuşak ses istiyorsanız Alpine ve infinity iyidir, daha kemikli ve sert basslar içinse jbl - sony gibi ürünler düşünün.

Geri