Civic FB7 Lastik Tercih-Öneri

Ancak goodyear da karar kılarsanız dikkat etmeniz gereken bi nokta var. Cok önemli... ayni isimde 2 lastik var. Birisi fiat icin ürettiği 3 kanallı diğeri benim aldığım asıl olan 4 kanallı. Fiat olanın yol tutus degeri de ses degerinde kötü fiyatı ucuz. Bayiler digerinin yeni tatihleri yoksa ucuza açıklama da yapmadan onu satmaya çalışıyor aman ha öyle bir hata yapmayın. Ben yeni tatihli kolay otodan buldum ertesi gün belirledigim lastikciye ulaştırdilar ve sirunsuz takıldı. Tavsiye ederim...

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Bu arada briston turanza t001 lastiğini tavsiye etmiyorum. Kesinlikle düşünmeyin çok sesli honda gibi lastik sesi çok alan bir araç için uygun degil ama onun dışında fren ve yol tutuşu çok iyi.

Goodyear effecial grip performans aldım tavsiye ederim.michael bildiğin insani kaziklama derdinde.300 kusur istiyor arada bu fiyata değecek fark yok.

HTC Desire 816 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2013
Son 20000 km'dir Continental Premium Contact 5 kullanıyorum. Memnunum. FB7'lerin üzerinde gelen CPC2'lerden bir tık daha sessiz.Ne Michelin kadar yumuşak ne de Bridgestone kadar sert bir lastik.Michelin yumuşak kaldığı için türkiye yollarında balon yapıyor diye duymuştum. Geçen sene bu zamanlar 2016 ocak üretimleri 220'ye almıştım sibop değişimi dahil. Düşünebilirsiniz.

Aracınız
Bende falken ziex914 ecorun aldım 205/55/R16 bostanci oto saniyede 170 tl. Çok sesiz bir lastik, japon malı simitomo rubber co. türkiyedeki yeni fabrikasında üretiliyor.

Almadan önce çok araştırdım. Yerli ve yabancı lastik sitelerinde de kullanıcılar tarafından iyi yorumlar almış. Uzun dönemde ne gösterir bilmiyorum ama şuan için hiçbir şikayetim yok.

http://urun.n11.com/oto-lastik/falken-20555r16-91v-ziex-ze914-ecorun-lastik-uretim-2017-P94121012

http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Falken/ZIEX-ZE914-EcoRun.htm

Aracınız
genelde michelin continental tercih ediliyor. ben geçen sene lassa revo 2 plus aldım gayet memnunum. etiket bilgisi şöyle : C , B , 66db

Ad Soyad
Ümit
Aracınız
Civic FE1 2021
Bugun aldım lastiği michelin energy sever plus modelini 205/55/16 taktımırdığım anda ses tamamı ile kesildi. Virajlara hızlı girdim atma falan yapmadı. 100 km ile giderken fren yaptım abs en son çare devreye girdi ama kaymadı. Şuan için tavsiye ederim. Gündüz sıcağını merak ediyorum.

Bide yol yardım verdi yanında..

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Bugun aldım lastiği michelin energy sever plus modelini 205/55/16 taktımırdığım anda ses tamamı ile kesildi. Virajlara hızlı girdim atma falan yapmadı. 100 km ile giderken fren yaptım abs en son çare devreye girdi ama kaymadı. Şuan için tavsiye ederim. Gündüz sıcağını merak ediyorum.

Bide yol yardım verdi yanında..

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hayırlı olsun :eek:k:

Aracınız
Ancak goodyear da karar kılarsanız dikkat etmeniz gereken bi nokta var. Cok önemli... ayni isimde 2 lastik var. Birisi fiat icin ürettiği 3 kanallı diğeri benim aldığım asıl olan 4 kanallı. Fiat olanın yol tutus degeri de ses degerinde kötü fiyatı ucuz. Bayiler digerinin yeni tatihleri yoksa ucuza açıklama da yapmadan onu satmaya çalışıyor aman ha öyle bir hata yapmayın. Ben yeni tatihli kolay otodan buldum ertesi gün belirledigim lastikciye ulaştırdilar ve sirunsuz takıldı. Tavsiye ederim...

Hocam merhaba 3 kanalli olanla arasinda cok fark var mi cidden? Epttavm'de 193 tl (kargo dahil)

Linki de su : https://www.epttavm.com//item/31280...Vvz7G49Fc8LHkYk7DNdrML76fhQLM80e1AaAqMP8P8HAQ

Bir de siz kaca aldiniz tanesini?

Hocam merhaba 3 kanalli olanla arasinda cok fark var mi cidden? Epttavm'de 193 tl (kargo dahil)

Linki de su : https://www.epttavm.com//item/31280...Vvz7G49Fc8LHkYk7DNdrML76fhQLM80e1AaAqMP8P8HAQ

Bir de siz kaca aldiniz tanesini?
Hocam ıslak zeminde yol tutuşu 4 kanallı da A iken 3 kanallı da C ... o nedenle ben tercih etmedim tavsiye de etmem... malzemede farklıdır bence, maliyet düşürmek için seçilen bir yöntem olduğunu düşünüyorum... 248 tl ye kolay otodan aldım. Baktığınız ürünün tarihine de bakın derim. 2017 üretim olmalı...

Geri