Civic FB7 FB7 LPG Tüketimi

Trust

0
Aracınız
haha 2011 de gelecekti 2013 te gelecekti 2014 te gelecekti en son biri 2015 kesin demiş bakıyorum siz 2016 yani hiç getirmesede olur bence nasılsa alıyoruz :)
Ne çıkarki yukardaki yazdığınız yıllara bir yenisini daha eklersiniz.
2011 2013 2014 2015 2016 2017
Perşembenin gelişi çarşambadan belli
Dizel seçeneği bi çok aracına sundu neden civic e sunmasınki.

Ne çıkarki yukardaki yazdığınız yıllara bir yenisini daha eklersiniz.
2011 2013 2014 2015 2016 2017
Perşembenin gelişi çarşambadan belli
Dizel seçeneği bi çok aracına sundu neden civic e sunmasınki.

valla bence neden sunsun ki yıllardır geldi gelecek ile gelemedi gitti diğer araçların hepsinde dizel yıllardır var bu segmentte zaten :)

Trust

0
Aracınız
valla bence neden sunsun ki yıllardır geldi gelecek ile gelemedi gitti diğer araçların hepsinde dizel yıllardır var bu segmentte zaten :)
Civic e lpg seçeneği koyarak dizeli kıskandıran yakıt ekonomisi ile civic lafını yediler zaten.onlarda bu işi benzinle gitmeyeceğini anladılar lpg li sundular benim tahminim 2017 dizel seçeneği gelecek.

Civic e lpg seçeneği koyarak dizeli kıskandıran yakıt ekonomisi ile civic lafını yediler zaten.onlarda bu işi benzinle gitmeyeceğini anladılar lpg li sundular benim tahminim 2017 dizel seçeneği gelecek.

Benimde duyduğum lpg yi dizeli getirmemek için piyasaya sunduğu. Honda'da çalışan arkadaşım dizel yok diyor ama tabii belki siz daha emin bir kaynaktan duymuş olabilirsiniz bilemiyorum. Aslına bakarsanız satıştakileri dinleyecek olsam artık onlarda hiçbir şey demek istemiyorlar çünkü 2011 yılında dizel kesin dediler bekledim çıkmadığı için toyota aldım sonra 2013 kesin dediler oda olmadı yani aslında sadece beklentiler dile getiriliyor gibi geliyor bana. Dizel getirecek olsa lpg ye girmezdi diyede düşünüyorum . Özetle Honda bu ne yapacağı belli olmuyor :)

Trust

0
Aracınız
Benimde duyduğum lpg yi dizeli getirmemek için piyasaya sunduğu. Honda'da çalışan arkadaşım dizel yok diyor ama tabii belki siz daha emin bir kaynaktan duymuş olabilirsiniz bilemiyorum. Aslına bakarsanız satıştakileri dinleyecek olsam artık onlarda hiçbir şey demek istemiyorlar çünkü 2011 yılında dizel kesin dediler bekledim çıkmadığı için toyota aldım sonra 2013 kesin dediler oda olmadı yani aslında sadece beklentiler dile getiriliyor gibi geliyor bana. Dizel getirecek olsa lpg ye girmezdi diyede düşünüyorum . Özetle Honda bu ne yapacağı belli olmuyor :)
Forumda daha çok bilgi dönüyor onlar nakit para araba satma peşinde yoksa dizel gelirmi gelmezmi onlar in bile haberi yok.
Makyajda led gelecek dendi oda yok malesef.tek bildiğim bayilerin dizel hususunda yoğun baskı yaptığı bu duruma honda nin da kayıtsız kalamayıp kolları sıvadığı.

Forumda daha çok bilgi dönüyor onlar nakit para araba satma peşinde yoksa dizel gelirmi gelmezmi onlar in bile haberi yok.
Makyajda led gelecek dendi oda yok malesef.tek bildiğim bayilerin dizel hususunda yoğun baskı yaptığı bu duruma honda nin da kayıtsız kalamayıp kolları sıvadığı.

İşte yönetici olan arkadaşımda diyor ki baskılar sonucunda ortaya çıkan şey lpg ve satışlarıda iyi.
Ben satışçı arkadaşlardaki bilgilerin forumlardan az olduğunu buraya üye olduktan sonra anladım :) ancak benim Honda'da çalışan arkadaşım plazada filan değil yanlış anlaşılmasın.

Trust

0
Aracınız
Fabrikadami? gerçi siz zenginler japonyayla filanda baglantiniz vardır [MENTION=704]pilliwoman[/MENTION]

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=704]pilliwoman[/MENTION] [MENTION=6]avansis[/MENTION]

Bildiğim ve duyduğum kadarıyla dizel ile ilgili durum şu şekilde gelişti.

Dizel motor seçeneği civic hb ile eş zamanlı FB7 kasa civic sedana uygulanacaktı ancak dizel motor sedanın kaputunun içerisine ve aracın ergonomisine uygun olmadığı için uygulanamadı.
Bu yüzden yeni kasa 10. jenerasyon civice kadar bu motor seçeneği planlardan çıkartıldı, aynı problemi yaşamamak için yeni kasayı dizel motorunda sığabileceği şekilde dizayn edeceklerini düşünüyorum.

[MENTION=704]pilliwoman[/MENTION] [MENTION=6]avansis[/MENTION]

Bildiğim ve duyduğum kadarıyla dizel ile ilgili durum şu şekilde gelişti.

Dizel motor seçeneği civic hb ile eş zamanlı FB7 kasa civic sedana uygulanacaktı ancak dizel motor sedanın kaputunun içerisine ve aracın ergonomisine uygun olmadığı için uygulanamadı.
Bu yüzden yeni kasa 10. jenerasyon civice kadar bu motor seçeneği planlardan çıkartıldı, aynı problemi yaşamamak için yeni kasayı dizel motorunda sığabileceği şekilde dizayn edeceklerini düşünüyorum.

Dizel bir yılan hikayesine dönüştü söylediğiniz ilk başta mantıklı gibi görünsede dizel çıkartacak olsaydı ona göre bir dizayn pekala yapardı düşüncesi geliyor aklıma. bence tüm baskıları lpg ile bertaraf etmeye çalıştılar. Başarılıda oldular. Bekleyip göreceğiz

Sedan Otomatik dizel aracı varmış hondanın fakat türkiyenin Mazotunu begenmedigi için ülkeye göndermiyormuş '' OTOMATİK '' olanını sanayide sohbet esnasında bir konu oldu oradan duydum fakat ne kadar dogru ne kadar degil tabiki bilemem Şayet öyle ise çok büyük ayıp etmiş honda

Son düzenleme:
Geri