FB7 Motor kısmından gelen açık hava filtresi gibi ses acil destek !!

Gaza yüklendiğinde sanki açık hava filtresi varmış gibi ses çıkarmaya başladı 90000 bakimi ve subap ayarından sonra oldu neden böyle birşey oldu acaba ??

Aracınız
Lpg de daha bariz bendede var sebebi gaz pedalına yarıya yakın basıldığında gazı içmesidir çok yakıyor bence tam emin olmamakla birlikte!!!!!

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Daha önce benim de başıma geldi. Sebebi hava filtresi arkadaşlar. Hava filtresi kutuya sıkı sıkıya oturması lazım. Eğer gevşekse ya da kutunun içinde oynuyorsa sebebi odur. Ya başka marka hava filtresi takın (ben orijinal bosch marka taktığımda düzelmişti) ya da honda servisinden orijinal hava filtresi alıp onu takın.

Lenovo K53a48 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
hava filtresi yerine tam oturmamıştır.. ya da orjinalini monte ettireceksin.. benim de başıma gelmişti..

Aracınız
Gaza yüklendiğinde sanki açık hava filtresi varmış gibi ses çıkarmaya başladı 90000 bakimi ve subap ayarından sonra oldu neden böyle birşey oldu acaba ??

Genel olarak sanayi ve özel servis bakımı hava filitresini muadil parça takılınca ortaya çıkan bir sorundur.Orijinal parça ile değişim honda markası hava filitresi lazım size

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hemen orjinal takip deneyeceğim peki yakıta etkisine ne diyorsununuz bakımdan sonra yakıt artması doğru mu sizce

Yakıt artmasına sebep sizin aracın motorundan gelen ses olabilir doğru hava ve yakıt karışımı olmazsa yakit artar arkadaşların fikirlerine bende katılıyorum hava filtresi üreticiler başlayın bence düzeleceğini düşünüyorum iyi akşamlar

Geri