Civic FB7 FB7 Obd Güvenlik Hız Kilidi

Aracınız
Civic FB7 2013
Şimdi gördüm. Çok küçükmüş düğmeler fotoğrafa göre 6 tane özelliği var herhalde. İlk fırsatta bir tane alacağım. Keşke bu ürünleri Türkiyede de bulabilsek.

Şimdi gördüm. Çok küçükmüş düğmeler fotoğrafa göre 6 tane özelliği var herhalde. İlk fırsatta bir tane alacağım. Keşke bu ürünleri Türkiyede de bulabilsek.

Hocam son iki tanesi bizim araçlar için uyumlu değil. Çince den çeviri yaptım ama tam anlamadım. CRV grucçbu için sanırım son iki anahtar.
Bize lazım olan güvenlik koşullarını fazlasıyla karşılıyor.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ekli dosyalar

• IMG_7739.JPG
    IMG_7739.JPG
    114.6 KB · Görüntüleme: 86
Aracınız
Civic FB7 2013
Keşke Çince kalsaymış kılavuz daha açıklayıcı idi o şekilde ? Ben kapı kilitlenince korna çalma ayarına baktım ama yazmıyor. Aliexpresste yazıyor aslında var diye.

Ad Soyad
Ünal Çoku
Aracınız
Civic FB7 2013
Hocam son iki tanesi bizim araçlar için uyumlu değil. Çince den çeviri yaptım ama tam anlamadım. CRV grucçbu için sanırım son iki anahtar.
Bize lazım olan güvenlik koşullarını fazlasıyla karşılıyor.

Öncelikle Paylaşımınız için teşekkürler. Ben de bir şey sormak istiyorum. kolay takılıyor mu, kendimiz takabilir miyiz ?

Keşke Çince kalsaymış kılavuz daha açıklayıcı idi o şekilde Ben kapı kilitlenince korna çalma ayarına baktım ama yazmıyor. Aliexpresste yazıyor aslında var diye.

Ben denedim kombinasyonları ama çalıltıramadım. Belki amerika versiyon civicler içindir.

Öncelikle Paylaşımınız için teşekkürler. Ben de bir şey sormak istiyorum. kolay takılıyor mu, kendimiz takabilir miyiz ?

Hocam direksiyonun altında soket var eğildiğinizde görebiliyorsunuz. Oraya takılıyor. 5 sn sürer takmanız. Oldukça basit yani.

Ad Soyad
Ünal Çoku
Aracınız
Civic FB7 2013
Gelmezse para iadesi alırsın hocam bu konuda AliExpress harika. Ben sipariş verdim 3 gün falan oldu istersen bekle gelince yazarım.

POCOPHONE F1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri