Civic FB7 FB7 Obd Güvenlik Hız Kilidi

Ad Soyad
Ünal Çoku
Aracınız
Civic FB7 2013
Teşekkür ederim. Ben de şimdi sipariş verdim umarım tez vakitte gelir ö

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

2 nisanda sipariş verdiğim ürünüm bugün geldi. Tüm seçenekleri açıp taktım ve yola çıkar çıkmaz kapıları kilitledi ayrıca 90la giderken önüme köpek çıktı anı fren yaptım ve 4luler otomatik yandı. Bu iki özellik bile benim için harika... 30.75 vergi vs ödemesi yaptım.

Honda civic Fb7 aracından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

2 nisanda sipariş verdiğim ürünüm bugün geldi. Tüm seçenekleri açıp taktım ve yola çıkar çıkmaz kapıları kilitledi ayrıca 90la giderken önüme köpek çıktı anı fren yaptım ve 4luler otomatik yandı. Bu iki özellik bile benim için harika... 30.75 vergi vs ödemesi yaptım.

Hayırlı olsun.Ayrıca geri vites e taktığınızda veya araç çalışırken kapılardan biri açıldığında 4 lüleri yakması lazım.

Aracınız
Civic FB7 2012
Ürün hoşuma gitti. Çinden gelecek virüsü dert etmenize gerek yok. Güzel ülkemdeki virüsler yeter de artar bile.

SM-A705FN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Ünal Çoku
Aracınız
Civic FB7 2013
Merhaba arkadaşlar benim sipariş ettiğim ürün de geldi. Özelliklerini sizlere paylaşmak istiyorum belki yardımcı olur diye;
1. Geri viteste dörtlü yanıyor d ye alınca sönüyor.
2. Hız 15 km bulunca kapıları kitliyor
3. Vites park konumuna alınınca kapıları açıyor.
4. Araç çalışırken ya da kontak ikinci kademe iken Kapıları açarsanız dörtlü yanıyor ( vites p ya da d konumdayken )
5. Ani frende denedim ancak sadece 60 km civarı hız yapıp durdum dörtlüler yandı( tam deneyemedim)

Not. 21 günde elime ulaştı
Not. 31 TL vergi ödedim.
Not. Şahsi görüştüm geri viteste dörtlü yanması ile kapıları kitlenmesi özellikleri bile yeterli oldu. Konuyu açan arkadaşa tekrar teşekkürler burdan.

Dostum 15 km hızı geçince kapı kilitlemeyi kapatabiliyor musun? Bana bi tek o özellik yaramıyor. Onu da kapatamadım bir türlü.?
Merhaba arkadaşlar benim sipariş ettiğim ürün de geldi. Özelliklerini sizlere paylaşmak istiyorum belki yardımcı olur diye;
1. Geri viteste dörtlü yanıyor d ye alınca sönüyor.
2. Hız 15 km bulunca kapıları kitliyor
3. Vites park konumuna alınınca kapıları açıyor.
4. Araç çalışırken ya da kontak ikinci kademe iken Kapıları açarsanız dörtlü yanıyor ( vites p ya da d konumdayken )
5. Ani frende denedim ancak sadece 60 km civarı hız yapıp durdum dörtlüler yandı( tam deneyemedim)

Not. 21 günde elime ulaştı
Not. 31 TL vergi ödedim.
Not. Şahsi görüştüm geri viteste dörtlü yanması ile kapıları kitlenmesi özellikleri bile yeterli oldu. Konuyu açan arkadaşa tekrar teşekkürler burdan.

Ad Soyad
Ünal Çoku
Aracınız
Civic FB7 2013
Dostum 15 km hızı geçince kapı kilitlemeyi kapatabiliyor musun? Bana bi tek o özellik yaramıyor. Onu da kapatamadım bir türlü.?

Evet kapanmadı lazım. Denemedim ama. İçinde her özellik için bir anahtar var. Deneyerek hangisinin olduğunu bulabilirsiniz bence.

Geri