FB7 Ön cam Fiyatı Hk

Aracınız
Merhaba Forumda araba yaptıgımda bu konu ile alakalı bilgi bulamadım. Yakın zamanda Ön camını degiştiren oldumu honda logolu orjinal ön cam fiyatı nedir serviste? olimpia ön cam 400tl camcılarda. Kaskom yok ön cam da gözüme batan bir catlak oldu.

Merhaba Forumda araba yaptıgımda bu konu ile alakalı bilgi bulamadım. Yakın zamanda Ön camını degiştiren oldumu honda logolu orjinal ön cam fiyatı nedir serviste? olimpia ön cam 400tl camcılarda. Kaskom yok ön cam da gözüme batan bir catlak oldu.
Yanlışım yoksa trafik sigortası da ön cam değişimini karşılıksız yapıyor... sigortacınız ile bir görüşün derim...

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Ben Aralık ayında kaskodan değiştirdim. Servise orjinal cam fiyatını sordum 2500₺ dedi. Benim kaskomda anlaşmalı cam servislerinde değişim şartı vardı. Ben de kasko firmama ısrar ettim orjinal cam temin edip anlaşmalı servislerinde değişim sağladılar.

Aracınız
Ben Aralık ayında kaskodan değiştirdim. Servise orjinal cam fiyatını sordum 2500₺ dedi. Benim kaskomda anlaşmalı cam servislerinde değişim şartı vardı. Ben de kasko firmama ısrar ettim orjinal cam temin edip anlaşmalı servislerinde değişim sağladılar.

Kasko ların bazılarında muafiyet var %20 sini sizin karşılamanızı istiyor orjinal cam da. Bazılarında yok kasko fiyatlarıda artmış honda servislerini anlamak çok zor 2500tl cam mı olur zaten yerli üretiliyor sadece honda logosu basıyorlar el insaf .. olimpia bir sürü garanti veriyor 400tl maliyeti nekadar olabilir ki...

Aracınız
Civic FC5 2018
Kasko ların bazılarında muafiyet var %20 sini sizin karşılamanızı istiyor orjinal cam da. Bazılarında yok kasko fiyatlarıda artmış honda servislerini anlamak çok zor 2500tl cam mı olur zaten yerli üretiliyor sadece honda logosu basıyorlar el insaf .. olimpia bir sürü garanti veriyor 400tl maliyeti nekadar olabilir ki...
Yan sanayi camın üzerinde yağmur sensörü yok dediler. Eski kırık camdakini söküp yapıştıracağız dediler. Araştırmalarım sonucunda bu şekilde randımanlı çalışmayacağı kanaatine vardım. Benim kaskomda da anlaşmalı cam servisleri haricinde değişim yapılırsa %20 muafiyet vardı. Kendi anlaşmalı cam servisinde işlem yapılırsa cam değişimi hasarsızlığı etkilemiyordu ücret de ödememe gerek yoktu. Talebim üzerine orjinal cam temin edilince 500₺ verip serviste cam taktırma derdinden kurtulmuş oldum. Orjinal camda ısrar etmemin tek sebebi orjinal cam üzerinde sensör bağlantısıyla gelmesi. Onun haricinde dediğin gibi hondanın camları zaten yerli üretim. Bir de aracı satarken alıcı arıza çıkarmasın adamın içinde şüphe kalmasın diye orjinal cam takdırdım.

Aracınız
[MENTION=4238]cakinci[/MENTION] kesinlikle aynı fikirdeyim aracı satarken problem oluyor cam degişimi. Birde son verdigin bilgi için teşekkürler yagmur sensörü konusu önemli orjinal cam takmak şart oldu o zaman ama çok pahalı. acaba bunu milet kasko yapsın diyemi yapıyor honda muhtemelen kasko şirketlerinede ucuza değişim yapıyordur.

Arkadaslar yanlis bilgi vermeyin basiniza geldiyse bilgi verin.
3 ay once ondeki aractan tas geldigi icin cam catladi ve degistirdim kaskom yetkili serviste degistirirsem %20 sını odememi istedi anlamali oldugu firmada ise sende 1 defa hakkım oldugunu soylediler
Bulamadim ama daha once ben de bu konuyu açmıştım.

Neyse anlasmali oldugu yere gittim ve bircok soru yonelttim bazilari sunlar

Aracda yagmur sensoru var problem cikiyor mu
Mercekleme sorunu varmis dogrumudur
Orjinal cam arasinda ne fark var gibi
Cevaplari ise

Biz de servisiz mercekleme olan cam kalitemizden gecmez
Yagmur sensorunuz arizali degirse degisir

Turkiyede honda camini 2 firma uretiyormus yani sadece logo olmamasi durmu var dedi

Sonuc

Degistirdim ve Allah a sukur sikintim yok

Sadece araci sorgulattigim zaman kaza diyor ama masraf yazmiyor sigortacimda bu durum normal.dedi

Kisaca honda servisinde taktirmis.olsaydim cebimden fazladan para cikicakti kaskoyu kullanmiyacaksak neden yaptiyoruz diye dusunuyorum secim sizin hayirli aksamlar

ASUS_Z002 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri