Fb7 ön cam hasar aldı. Kasko yok. Ne yapmamı önerirsiniz?

Meraba arkadaşlar aracımın ön camına taş çarpması sonucu ileri derece hasar aldı. Şanssızlık Kaskom da yakın zamanda bitmişti. Servise sordum 2600 tl fiyat verdiler. Bulunduğum şehirdeki bilinen büyük bir oto cam firması ise 500 tl fiyat verdi. Şimdi benim merak ettiğim 500 tl ye dışarda yaptırsam sensörlerde veya ışık kırıcılığıyla ilgili bir problem yaşar mıyım? Sizcene yapmalıyım? Fikirlerinize ihtiyacım var.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=453]bilal333[/MENTION] 500 TL yan sanayi cam da sensörler üzerinde mi mevcut camın sensörlerini mi kullanacaklar?
2002 civic te ön camı yan sanayi değiştirmiştim ışık vs. problemi yaşamadım, ama o zamanki araçlarda sensör olmadığı için problem olur mu bilmiyorum.

[MENTION=453]bilal333[/MENTION] 500 TL yan sanayi cam da sensörler üzerinde mi mevcut camın sensörlerini mi kullanacaklar?
2002 civic te ön camı yan sanayi değiştirmiştim ışık vs. problemi yaşamadım, ama o zamanki araçlarda sensör olmadığı için problem olur mu bilmiyorum.

Onu sormadım ama büyük ihtimalle sensör yoktur camlarda. Aracın orjinal sensörü kullanılır diye tahmin ediyorum.

Etacli

0
Kaskoyu telefonla yapıyorlar sonuçta hasar tespiti yapmıyorlar. Fiyat uygun çıkarsa kasko yaptırıp cam hakkınızı kullanırsınız

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
seneye dr hasarsızlık bozulduğu için 2.cam parası verir şirkete .. bu düşündüklerinizi adamlar çoktan düşünüyor . bir işin diğer kısmı var o da şu . biz böyle sahtekar olduğumuz için şirketlerde fiyatları artırıyor sonra biz bu sahtekarlığı unutup bu sigorta şirketleri şerefsiz çok pahalı yapıyor deriz

SM-G925F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

dnzkrt

0
Fb7 ön cam hasar aldı. Kasko yok. Ne yapmamı önerirsiniz?

seneye dr hasarsızlık bozulduğu için 2.cam parası verir şirkete .. bu düşündüklerinizi adamlar çoktan düşünüyor . bir işin diğer kısmı var o da şu . biz böyle sahtekar olduğumuz için şirketlerde fiyatları artırıyor sonra biz bu sahtekarlığı unutup bu sigorta şirketleri şerefsiz çok pahalı yapıyor deriz

Bu anlaşmanıza bağlı hasarsızlık bozulmadan 1 ön cam veya 2 ön cam veya sınırsız cam değişimi gibi seçenekler var yani bunları parasını verip ekleyip değiştirebilirsiniz.
Herhangi bi acente ile görüşüp detaylı bilgi alabilirsiniz

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam hemen hemen bütün kaskolarda 1 cam değişimi hakkı oluyor. Hasarsızlık bozulmadan 1 cam değişilebiliyor. Açıkçası biz kasko yaptırmak içi o parayı verdikten sonra sağlam camı bile basit bir çizikten değiştirmek bizim hakkımız. Belki etik değil denebilir ama sahtekarlık kavramı biraz ağır olur bence bu durum için.

Geri