Fb7* Ön Lip

Onanc de youtube da yapılan şekli ile yapmış. ..güzel olmuş , ama bende montajı özellikle o kısımlarda akıllı vida larla desteklediğimden ve ek tampon olmadığından sıkıntı çıkmadı ama fb7 lerde kesinlikle senin yaptığın şekli olmalı, ürün dediği gibi arkadaşların esnek kırılgan değil. ..ama bizim honda lar azda olsa diğer araçlara nazaran daha alçak olduğundan yinede temkinli olmak iyi...ama oldu ya ters bir durumda da sıkıntı çıkarmaz...görüntü güzel ama, ben hatta orjinal boyasiylada boyamayi düşünüyorum

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

onancc

0
Aracınız
Teşekkürler, forumda pek yapan yok, yapmak isteyenlere merak edenlere yardımcı olsun diye ayrıntılı resim koymaya çalıştım.

Bir çok aksesuarcıda var ama mümkünse yapıştırıcı kısmı 3m olanı tercih edin

onancc

0
Aracınız
[MENTION=258]Base[/MENTION] Hocam n11 de 25 TL ye gg' da 33-35 Tl fiyatlara var ben Ankara'da aksesuarcıdan 20 TL ye aldım ama mustafasimsek42 dediği gibi 3m yapıştırıcı önemli elinde varsa montajı daha iyi olur. Orjinal markası EZ olan bulabilirsen zaten şahane olur.

Aracınız
Teşekkürler, forumda pek yapan yok, yapmak isteyenlere merak edenlere yardımcı olsun diye ayrıntılı resim koymaya çalıştım.

Onanc de youtube da yapılan şekli ile yapmış. ..güzel olmuş , ama bende montajı özellikle o kısımlarda akıllı vida larla desteklediğimden ve ek tampon olmadığından sıkıntı çıkmadı ama fb7 lerde kesinlikle senin yaptığın şekli olmalı, ürün dediği gibi arkadaşların esnek kırılgan değil. ..ama bizim honda lar azda olsa diğer araçlara nazaran daha alçak olduğundan yinede temkinli olmak iyi...ama oldu ya ters bir durumda da sıkıntı çıkarmaz...görüntü güzel ama, ben hatta orjinal boyasiylada boyamayi düşünüyorum

Selamün Aleyküm,
Konunun üzerinden epey zaman geçmiş ama benim de hoşuma gitti
Hepsiburada.com da (http://www.hepsiburada.com/ast-ez-lip-pro-2-30cm-p-OTKRT01267) var
Ben Mustafa hocam boyatıp denedi mi, ya da boyatan var mı onu merak ettim

Kauçuk boya tutar mı?
Esnek bir malzeme araçlarımız da belirttiğiniz üzere alçak, mutlaka sürtme yapacak, sürttüğünde nasıl bi r tepki verir merak ettim boyatan varsa
Şimdiden teşekkürler

onancc

0
Aracınız
Selamün Aleyküm,
Konunun üzerinden epey zaman geçmiş ama benim de hoşuma gitti
Hepsiburada.com da (http://www.hepsiburada.com/ast-ez-lip-pro-2-30cm-p-OTKRT01267) var
Ben Mustafa hocam boyatıp denedi mi, ya da boyatan var mı onu merak ettim

Kauçuk boya tutar mı?
Esnek bir malzeme araçlarımız da belirttiğiniz üzere alçak, mutlaka sürtme yapacak, sürttüğünde nasıl bi r tepki verir merak ettim boyatan varsa
Şimdiden teşekkürler

Bu lip kauçuk olduğu için çok elastik bir parça. güzel boyatmak için araca takılı değilken boyatıcaksınız ama bu sefer araca takarken esnetip gerdirip, köşelerde potluk yapmasın diye arka köşelere kesik atarken boya illaki atar diye düşünüyorum. zaten resimde görünüyor aldığınızda rulo şeklinde geliyor pakette açınca hemen kendi formuna dönüyor öyle elastik yani.
ben boyasız olarak kullanıyorum, park ederken kaldırımlara yada dubalara sürtünce zarar görmüyor hemen eski haline dönüyor öyle kolayda çizilip bozulmuyor. ben 1-2 kere dönerken kaldırıma sürttüm lip takılı olmasaydı tamponun alt ucundaki boyaları yüzdürmüştük ama ilk lip sürttüğü için tampon zarar görmedi.

onancc

0
Aracınız
[MENTION=2460]stranger0609[/MENTION] hocam dedikten sonra bende baktım sitesinde ez lip colors ve ez lip pro diye bir model daha çıkmış. ez lip pro maximum uzunluk yere yakınlık için diyor. ez lip colors da amazon.com da satışa çıkmış 44$ alıpta boyatmayı düşünen arkadaşların işine yarayabilir çünkü kauçuğun kendi renkli olduğu için boya atma tutma derdi olmaz.
http://www.amazon.com/EZ-Lip-Colors-Universal-Spoiler/dp/B00W4IUROK

Geri