Fb7* Ön Lip

Aracınız
hocam bu ek fiber mi plastik mi birde fiyatını öğrenebilirmisiniz bizde alsak :)

Kısaca soyle soylıyım eskı aracımdada fd6 da plastık RR lıp kullandım plastık urundu ve bır yere surttugu an kırılıyordu bu lıp fıber suana kdaar bır kac kere surttum henuz kırılmadı fıyatı 300 TL yuksek olmasının sebebıde fıber oldugu ıcın boyanıyor bu yuzdende yuksek fıyatı

yau

0
Kısaca soyle soylıyım eskı aracımdada fd6 da plastık RR lıp kullandım plastık urundu ve bır yere surttugu an kırılıyordu bu lıp fıber suana kdaar bır kac kere surttum henuz kırılmadı fıyatı 300 TL yuksek olmasının sebebıde fıber oldugu ıcın boyanıyor bu yuzdende yuksek fıyatı
Fiber daha hassas saniyordum..

ysf55

0
Aracınız
plastikte kalitesine göre sanırım her plastik ürün esnemiyor. ama kaliteli plastikse bence fiberden iyidir. fd6 için ek var ama plastik olarak fb7 için yok sanırım

tugi

0
Aracınız
Arkadaşlar uzun zamandır araca ön lip araştırıyorum fakat bi sonuç elde edemedim.Aracına uygulatan varsa resim paylaşabılır mı? Veya yapan biyer varsa veya bilgi paylaşabilir mi rica etsem.

Not: Araçta ek tampon vardır bunun üzerine yapabiliyomuyuz lipi.Aracın resmini de paylaşayım ön tamponu görün.Ekli dosyayı görüntüle 2111

mixed garage ferdi şanlı abimiz var .. Sana yardımcı olur

Geri