Civic FB7 FB7 Ön Takımdan Gelen Ses

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Arkadaşlar iyi akşamlar herkese, aracım 2013 fb7
Rampada geri vitese alıp direksiyonu sağa ya da sola tam bükerek gaza yüklendiğimde tık tık tık tık diye ses geliyor, bana ön takımdan gibi geldi ancak daha önce bu tarz bir şey başına gelen tecrübeli arkadaşların fikirleri almak istedim.
Şimdiden teşekkürler

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Yok hocam aracın ilk sahibiyim çok şükür hiç kazamız yok
Benim araç rampada geriye doğru aşırı zorlayınca direksiyon tam sol ya da sağdayken anca ses çıkartıyor
Onun haricinde hiç ses yok ama biraz fazla titizimdir arabam konusunda
Dediğinizi müsait bir zaman deneyeceğim çok sağolun
O zaman hiç dokunmayın bence (y)

Aracınız
Civic FD6 2007
Umarım sorununuz çözülmüştür hocam. henüz çözülmediyse ben deneyimimi paylaşayım sizinle.
fd6 kasa civic var hocam bende. tam tur direksiyonu çevirdiğimde sizdeki gibi ses geliyordu. tok ve tek metal sesi benzeriydi. Usta, aracın direksiyon hidroliğine yağ takviyesi yaptı sorun çözüldü. Teker poryesi, aks vs baktılar aracı lifte kaldırıp hiç bir sıkıntı çıkmadı.

Aracınız
Civic FD6 2010
Umarım sorununuz çözülmüştür hocam. henüz çözülmediyse ben deneyimimi paylaşayım sizinle.
fd6 kasa civic var hocam bende. tam tur direksiyonu çevirdiğimde sizdeki gibi ses geliyordu. tok ve tek metal sesi benzeriydi. Usta, aracın direksiyon hidroliğine yağ takviyesi yaptı sorun çözüldü. Teker poryesi, aks vs baktılar aracı lifte kaldırıp hiç bir sıkıntı çıkmadı.
Fd6 larda elektrikli direksiyon yokmuydu. Hidrolik olmamasi lazim diye biliyorum

SM-A320F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2007
Fd6 larda elektrikli direksiyon yokmuydu. Hidrolik olmamasi lazim diye biliyorum

SM-A320F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Teknik konuda çok bilgili değilim hocam. Dediğiniz gibi olabilir. Ben aracın başındaydım. Araç liftte iken yağ takviyesi yaptı. Sorun çözüldü.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri