Fb7 özellikleri

Selam arkadaşlar,
2016 fb7 aracı şubat sonunda aldım benim ile aynı dönemde alan diğer arkadaşların araçlarındaki menü ile benim araçtaki menü farklı oysaki araçlar özellik olarak aynı şunu merak ediyorum 1 usb girişleri nerede 2 menüden özelliklere girdiğimizde ekran ayarında hangi alt sekmeler mevcut şimdiden teşekkürler

StarGT

0
Aracınız
Merhaba,
Öncelikle hayırlı olsun aracınız.
sorunuza soru ile cevap verecem.
1. aracınız hangi model ( elegance,eco, executive?
2. aracınızda navigasyon varmı yoksa orjinal teyp mi var ?
3. menüler türkçe değilmi ? ( 4 ocak 2016 elegance eco aldım menü türkçe )

İlginize teşekkürler
Elegans navigasyonlu aldım zaten menü Türkçe ayrıca senin araçta usb ler nerede küçük ekrana bağlanıp foto atabiliyor musun

Son düzenleme:

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=5636]ersinn1453[/MENTION] Usb girişi eski modellerin de kolçak içerisindeydi, 2016 da durum farklı mı bilmiyorum.
Araç navigasyonlu ise, torpido içerisinde de usb girişi bulunur, eğer torpido içerisinde bulamaz iseniz, torpidonun arkasına düşmüş olabilir, torpidonun arkasına bakın veya torpidoyu söküp inceleyin.

Torpido da 2tane usb çıkışı var fakat 2si de navigasyon ekranına bağlanıyor i-mid ekranına bağlanmıyor ayrıca menü de ekran ayarlarında foto yu içe aktar diye alt menü varmış mesela bende yok

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Torpido da 2tane usb çıkışı var fakat 2si de navigasyon ekranına bağlanıyor i-mid ekranına bağlanmıyor ayrıca menü de ekran ayarlarında foto yu içe aktar diye alt menü varmış mesela bende yok

Hocam bir dönem forumda konusu geçmişti, fabrikadan navigasyonlu gelen araçlarda kolçak içerisindeki usb girişi yoktu bu yüzden i-mide yükleme yapılamıyordu, büyük ihtimal sizin sorununuzun cevabı bu,

Konuyu da buldum :)

https://www.civictr.com/showthread.php/2826-Aux-girişi-ve-usb-girisi-yok

Geri