FB7 piyasası ile alakalı fikir önerilerinizi dinliyorum.

Aracınız
Civic FB7 2015
Arkadaşlar herkese iyi forumlar.FB7 aracımızı satmayı düşünüyoruz şuanki piyasa gerçekten çok uçmuş pert kayıtlı 6 7 değişenli arabalara uçuk fiyatlar isteniyor.Piyasayı araştırdım ama yine de benden daha bilgili abilerimden , kardeşlerimden fikir almak istedim.Sizce aracımın değeri nedir sahibindene ilana ne kadara koymalıyım.Şimdiden fikirlerini dile getiren bu konuda bana yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim.Aracımın durumunu şu şekilde özetleyeyim.
105.000 km
2015 model - 2016 çıkışlı
Eco elegance makyajlı kasa
Değişen yok
Ön ve arka tamponda ufak lokal boya var Eksper raporunda tampon plastik aksam olduğundan ötürü boyasız değişensiz görünüyor.
Tramer kaydı 5820 tl ön cam honda serviste taş geldiği ve çatlak olduğu için kasko ile değiştirildi.
Motor yağı 5 bin km önce değiştirildi.
Şanzıman yağı 10 bin km önce değiştirildi.
Üstünde 6 aylık sıfır ayarında lassa yaz lastikleri var.
Fabrikasyon BRC tüp
Bujiler 2 bin km önce değiştirildi.
Hava filtresi (1 milyon km garantisi vardı diye biliyorum)10 bin km önce değiştirildi.

Aracınız
Merhaba.
Arabam.com sitesinde alıcı-satıcı rolü seçilerek aracın özelliklerini girmek şartıyla aşağı-yukarı size fiyat bilgilendirmesi yapıyor.
Daha dün kendi aracım için bilgileri girerek fiyat aldım. Hemen hemen sizin araçla neredeyse herşey aynı, sadece 2016 model benimki. Çıkan fiyat 335 TL ve satış süresi 15-30 gün olarak göründü.
Sanırım bu fiyat sitede aynı özelliklerdeki satışta olan araların boya-tramer durumuna göre ortalam belirliyor.
Sizinkide şuan 335 civarı olur diye düşünüyorum.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
Bendeki biraz daha emektar. Ülkede üretilen ikinci parti FB7.
Değerleri girerek fiyat teklifleri aldım çeşitli sitelerden. Şimdilerde kimileri o yaştakilere teklif vermiyorlar.
Ancak çevremden rakamı duyan arkadaşlar hemen benden almak istediklerini söylüyorlar. O fiyata alıp üzerine güzel bir kâr koyarak satabilirlermiş :ROFLMAO:
Değerleme rakamlarının yanında ikinci el sitelerindeki yayınlanan rakamlar da güzel fikirler verecektir.

Geri