FB7 spor yay kullananlar görüşlerinizi alabilirmiyim

H&R marka yay kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım henüz Avrupa da en çok tercih edilen yay markasıdır, bu arada forumda bir çok konu mevcut araştırma yaptıktan sonra yeni konu açalım.

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
[MENTION=708]ondersalih[/MENTION] kardeşim bende izmirdeyim 18 jant yaptım şuan orj yaylardayım fakat yay olayını birkaç ay sonra yapabileceğim.vogtland kullanan arkadaşlar orjinalden çok farketmediğini sölüyor ama malum fiyatı 600 tl civarı,h&r konfor ve rakam konusunda nasıldır? birde kafama takılan şu 5kişi binice sürtme yapar diyorlar.not: lastikler 225 40 18 jant arkalar 9 ofset...

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Fb7 hondam var spor yay taktırmayı düşünüyorum voglant mı yoksa eicbag mi tavsiye edersiniz.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
[MENTION=5505]bymehmet06[/MENTION] merhaba, [MENTION=3083]webelectronics[/MENTION] FD6 sına eibach yay taktı ve çok memmun. foruma girdiğinde detay verecektir.

Aracınız
Yay kullanıcıya baglı bi durum da , 18 liklere yay tavsiye edilmiyor genelde... 16 stok jant var ise yay 3 lük ( eski adı 3.5 ) yay tavsiye ederim. tatlı bi indirme yapar araçta.. ;)

[MENTION=214]Sercan[/MENTION] [MENTION=509]cihan35[/MENTION]

vogtland aldim 4 cm cok guzel fakat onle arka arasinda 1.5 parmak fark oluo arkasi daha cok basio sonra bni rahatsz ettigi icin gttim 5 lik eibach aldim onlere taktim suan araba alsam ilk isim gdip yay takmaktir ve 18 jant olmasina ragmen ne sürtme ne bsi var hiç düşünmeden takin vogtland tam uyum eibach arkalar uymuo fakat uyduruluo [MENTION=2072]önder[/MENTION] hr taktı oda memnun

SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

stok janta yay konfor 10 uzeri 8.5 18 jant 8 bana gore o kadar aman aman kayip bsi yok ve taktiktan sonra arabanin geometrisi degisiyor yol tutus frenleme,ivmelenme 70 le frene basarak grdiginiz viraja yay taktiktan sonra 100 le gaz kesmeden girer cikarsiniz araba tok oluyor karar sizin herseyi yazdim bnm jant 18 önler 8.5 arka 9.5 ofset lastik 225 40 18 surtme 0

SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

[MENTION=1020]Serkanselmanoğlu[/MENTION] Cihan abinin de söylediği gibi sürtme olayı kesinlikle bende de olmadı ,bende orjinal jantlar takılı arkayı 4kişi yapın yükte değişen birşey olmuyor yayların yapısı sert ve ıslahlı çelik olduğu için orjinallere göre esneme payı daha az kasis ve zıplamalar da sürtme yapar mı arkası 4 kişiyken bilemiyorum ama karar sizin jant taktıysanız eğer ben tavsiye ederim yayları da.

Geri