Civic FB7 Fb7 Zenon Far Sönüyor?

Aracınız
Civic FB7 2012
Merhaba civic severler.

Benim arabam 2012 fb7. Geçtiğimiz günlerde sağ bi-zenon farım söndü. Yerine ayni renk bosch marka zenon far taktırdım. Far son günlerde seyir halindeyken sönüyor. Farları kapatıp açınca tekrar düzeliyor. 1,2 dk sonra tekrar sönüyor. Çözümü konusunda yardımcı olur musunuz, teşekkürler

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba civic severler.

Benim arabam 2012 fb7. Geçtiğimiz günlerde sağ bi-zenon farım söndü. Yerine ayni renk bosch marka zenon far taktırdım. Far son günlerde seyir halindeyken sönüyor. Farları kapatıp açınca tekrar düzeliyor. 1,2 dk sonra tekrar sönüyor. Çözümü konusunda yardımcı olur musunuz, teşekkürler

Soketlerin durumu nasıl? Anlık temassızlık yapıp kendini kapatıyor olabilir.

Aracınız
aynı sorun bendede var zenonmu alsam değiştirsem napsam bilemedim servis uçuk rakam istiyor dısarda photon oneriyorlar d4s 6000k

Aracınız
Civic FB7 2012
Merhaba civic severler.

Hocam aynı sorun bende de vardı. Ampülü değiştirdim düzelmişti. 5 ay falan sıkıntı çıkarmadı ama şimdi yine sönüyor. Siz çözümü bulabildiniz mi ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
Bir arkadaş burda yazmış. Sanırım çözümü o olabilir

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri