Fc5 - 2018 in ilk çeyreğinde satış sırası

Başkasını bilmem.Hondanın satış sonrası müşteri ilişkileri ve son göçük probleminde ısrarla müşterilerini suçlayan açıklamalarından sonra 2017 yılında ilk ve son defa honda aldım. Bir daha da kapılarının önünden geçmem.

LG-LS980 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Mustafa bey bende size katılıyorum. Nisan 2017 de aldığım aracımda C sütunu olarak bilinen bölgede göçmeler başladı. Resmen arabadan soğudum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

muratk

0
Aracınız
Civic FC5 2017
göçükten başka sıkıntılarda yaşadım honda ile, ciddi anlamda gözümden düştü.

Araçlar serisinden serisine büyük farklılıklar gösteriyor sanırım. Etrafımda gördüğüm fc5 sahipleri ya aşık oluyor markaya ya nefret ediyorlar. Ben de bir fc5 sahibi olarak gayet memnunum araçtan.

VTR-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Benim yaşadığım diğer bir problem ise; Kayseri Sivas arası yaklaşık 150 km hızla seyir halinde ilken (Hava rüzgarlı) ön kaputun bayrak gibi dalgalandığını fark ettim ve kaputun açık olduğunu düşünerek aracı uygun bir yerde durdurup kontrol ettim ancak kapalı vaziyette olduğunu gördüm. Devamında yine yola devam ettiğimde aynı sorunun tekrarladığını gördüm ve yavaşlamak zorunda kaldım. Eğer o hızda devam etseydim inanıyorumki motor kaputunda ciddi bir eğilme meydana gelecekti.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri