Civic FC5 Fc5 2018 Ön Göğüsten Ses Problemi

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhabalar, 2018 fc5 sedan civic aracımın ön (orta) klima ızgalarının içinden veya göğüsün altından üzerine vurduğumda veya stabilize yola girdiğimde ses geliyor. Sanki bir vida var da somunundan çıkmış gibi. Yardımcı olur musunuz?

kayhanbozkus

0
Yönetici
Konulari inceleme sansiniz oldu mu bilmiyorum fakat belki de trim sesi uzerine abartisiz yuzlerce acilmis konuya ulasabilirsiniz. Hatta bir arkadasimiz sesin geldigi yerleri ve cozumlerini resimli anlattigi konu bile mevcuttu. Lutfen forumu biraz arastirin. Kesinlikle sorunuzun cevabini bulacaksinizdir.

ES7 2004
FB7 2013
FC5 2017

ARTIK TUCSON 2015 :)

Aracınız
Civic FC5 2016
Aynı sorun benim aracımda da var. Detaylı araştırmama rağmen çözüm bulamadım. Trim sesi konularının hemen hepsini de okumuşumdur. Çözüm bulursan burdan da paylaşır mısın rica etsem hocam? İyi günler dilerim.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Kendi imkanları ile uygulama yapan üyelerimiz var.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic FC5 2019
Trim sesi stabilize veya bozuk satıhlı yollarda benim aracımda da geliyor. araya araya en son buldum. gaza bastığım ayağımın diz kapağını hemen yanındaki (hizasındaki) konsol kısmına bastırınca ses kesiliyor. benim arabamda ses orada birleşim yerinden geliyor. karton plastik gibi bir şey ile sıkıştırmayı planlıyorum ama bilemedim. Servise götürsem sök yak yaparlar sıfır araç canım sıkılır diye düşünüyorum.

Geri