Civic FC5 FC5 2019 Geri görüş kamerası ve müzikte donma

Aracınız
Civic FC5 2019
İyi günler dilerim aranız da çok yeniyim bir arkadasta gördüm bu sorunu bende yazmak istedim 2019 makyajlı kasa fc5 Eco excutive 500km de arabam var yeni aldım hepimize Allah kaza bela vermesin double ekrandan bir şikayetim var arabayı sadece çalıştırdıktan sonra Geri görüş kamerası 20 saniye sonra donuyor müzik donuyor başka müzik geçiş yapiyorum devam sanki hiç donmamış veya geri boşa atayım sonra tekrar R ye geri düzeliyor 1 saat bekle donmuyor ilk acilisits yapıyor bu müzik ve geri kamera donma sorunu arkadaş sıfırladım oldu dedi bende sıfırladım olmadı flashtan dolayi dedim yok gene aynı servisle görüştüm getirin bakalım 1000km bakımda dedi bakalım ne olacak başına gelen oldu mu acaba

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@Muratusanmz Aracınız hayırlı olsun, aracınız çok yeni olduğu için donanımsal bir sorun da çıkabilir, en güzeli servise götürmeniz (y)

Aracınız
Civic FC5 2019
@Muratusanmz Aracınız hayırlı olsun, aracınız çok yeni olduğu için donanımsal bir sorun da çıkabilir, en güzeli servise götürmeniz (y)
Teşekkür ederim serviste götürdüm zaten flashta mp4 yerine mkv. Uzantılı dosya indirmişim yanlışlıkla ona gelince ekran donuyormus onu silince artik yapmıyor müzik donma sorunu veya double donma sorunu yaşayanlar flashtaki dosya uzantilarina iyi bakmalarını tavsiye ederim

Geri