Fc5 aksesuar sökme

Yaklasik 7 aydir aracimın dısında bulunan krom detaylari sökmek istiyorum.Kendinden 3m yapiskanli oldugundan bunun kolay sökümü icin ne önerirsiniz ?
Isıtmak mı lazım öyle biliyorum ama daha önce yapan varsa daha saglikli olur.

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Yaklasik 7 aydir aracimın dısında bulunan krom detaylari sökmek istiyorum.Kendinden 3m yapiskanli oldugundan bunun kolay sökümü icin ne önerirsiniz ?
Isıtmak mı lazım öyle biliyorum ama daha önce yapan varsa daha saglikli olur.

Saç kurutma makinesi ile ısıtın, daha sonra misina ile yandan girerek bantı açarak ilerleyin.

Aracınız
Civic FC5 2018
Hocam kurutma makinasini duymustum da aracin yaninda nasil calistirabilirim diye dusunuyorum.Acaba Baska yöntemi var midir diye fikir almak istedim.

Ben nikelâjları internetten satin alıp, kendim yapıştırdım. Binanin otoparkına iş yerimden getirdigim 30m seyyar kablosunu balkondan sarkitarak saç kurutma makinesini çalıştırdım.
Oyle bir şansınız varsa deneyebilirsiniz, aksi halde aksesuarcilar size yardımcı olabilirler

Herkese iyi forumlar...

LG-H960 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ben nikelâjları internetten satin alıp, kendim yapıştırdım. Binanin otoparkına iş yerimden getirdigim 30m seyyar kablosunu balkondan sarkitarak saç kurutma makinesini çalıştırdım.
Oyle bir şansınız varsa deneyebilirsiniz, aksi halde aksesuarcilar size yardımcı olabilirler

Herkese iyi forumlar...

LG-H960 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Yok hocam nerde , öyle bir imkan yok malesef , bunun icin de para vermek istemiyorum lakin baska bir yöntem de yok sanirim.Tesekkur Ederim.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Geri