Civic FC5 Fc5 bagaj amortisörü

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Basınç bilgisi geldi ustam. 100 n/m. Uzunluk 39 cm

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Bende bugün yazacaktım.
250N 2 tane taktım bugün.
2 elle zor kapattım bagaj kapağını :D

100 ile değişim yapıp deneyecektim ama siz yazmışsınız zaten.

Uzunluk doğrudur 39cm uyuyor.

Aracınız
Civic FC5 2017
Tekrar iyi akşamlar bu konu ile ilgili bir video buldum sanırım bagajın hiç bir yeri delinmiyor, işin uzmanı arkadaşlar değerlendirirse sevinirim... ona göre sipariş geçmeyi düşünüyorum

ywzckr

0
Tekrar iyi akşamlar bu konu ile ilgili bir video buldum sanırım bagajın hiç bir yeri delinmiyor, işin uzmanı arkadaşlar değerlendirirse sevinirim... ona göre sipariş geçmeyi düşünüyorum

Hocam alan olacagini pek sanmiyorum ben de denk gelmistim aliexpresste ama almadim daha aldigim obd gelmedi, bende yay kullanilmasina karsiydim delinmeden yapilan amortisor ariyordum bi ara alirim bundan da diyordum. 1300 tl ye ayak sensorlu otomatik acma kapamalisi bile var ama biraz erteledim zamanla yayginlasirsa bunu ureten cikar illa buralarda diye bekledim. Alirsan buradan tecrubeni paylasabilirsin digerlerine de yon verirsin.

Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaşlar dediğiniz gibi Ali expressten hiçbir şey almayın, satıcı resmen dolandırıcı çıktı verdiğim para çöpe gitti. Ben bile karşı olmama rağmen yay taktırıyorum hafta sonu size haber veririm. Hayırlı Ramazanlar.

ywzckr

0
Arkadaşlar dediğiniz gibi Ali expressten hiçbir şey almayın, satıcı resmen dolandırıcı çıktı verdiğim para çöpe gitti. Ben bile karşı olmama rağmen yay taktırıyorum hafta sonu size haber veririm. Hayırlı Ramazanlar.

Hocam urun gelmediyse dispute acin para iadesi alirsiniz.

Geri