Fc5 Cam,Ayna,Sunroof kapatma ve otomatik kilit modülü

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba Arkadaşlar
Elimde bulunan cam ve ayna kapatma modülünü satıyorum.
Modülün özellikleri: Aracı kitledikten sonra sırasıyla aynalar kendini otomatik kapatır, açık olan cam ve sunroof varsa kapatır.
Araç çalışıp hareket ettikten bir süre sonra otomatik olarak araç kapıları kitlenmektedir.
Ürünün montajı kolaydır,soket uyumludur.
Ürünün fiyatı 180tl ve kargo ücreti tarafıma aittir.
Ürün resimdeki üründür.Screenshot_20200523-183623_Gallery.jpg

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba Arkadaşlar
Elimde bulunan cam ve ayna kapatma modülünü satıyorum.
Modülün özellikleri: Aracı kitledikten sonra sırasıyla aynalar kendini otomatik kapatır, açık olan cam ve sunroof varsa kapatır.
Araç çalışıp hareket ettikten bir süre sonra otomatik olarak araç kapıları kitlenmektedir.
Ürünün montajı kolaydır,soket uyumludur.
Ürünün fiyatı 180tl ve kargo ücreti tarafıma aittir.
Ürün resimdeki üründür.Ekli dosyayı görüntüle 259450
Merhaba neden satıyorsunuz, hangi firmadan aldınız ve ne kadar süredir kullanıyorsunuz? Bende almayı düşünüyorum.

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba neden satıyorsunuz, hangi firmadan aldınız ve ne kadar süredir kullanıyorsunuz? Bende almayı düşünüyorum.
1 sene önce aygarajtan almıştım.
Aracı kitlediğimizde açık olan camı ve sunroofu kapatıyor.Ben ise açık şekilde kalmasını istiyorum.Malum yaz geliyor camı ve sunroofu hafif aralık bırakmak gerek :) O yüzden satıyorum.

Aracınız
Civic FC5 2020
1 sene önce aygarajtan almıştım.
Aracı kitlediğimizde açık olan camı ve sunroofu kapatıyor.Ben ise açık şekilde kalmasını istiyorum.Malum yaz geliyor camı ve sunroofu hafif aralık bırakmak gerek :) O yüzden satıyorum.
Ürünün üstünde kırmızı zemin ustunde beyaz renkli sarteller bulunuyor.

Hangi şartel sunroof un kapanma özelliğini iptal ediyor tam aklımda değil ancak deneyerek hangisinin sunroof u kapatma özelliğini deaktif ettiğini bulabilir, ürünü kullanmaya devam edebilirsiniz.

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????

Aracınız
Civic FC5 2018
Ürünün üstünde kırmızı zemin ustunde beyaz renkli sarteller bulunuyor.

Hangi şartel sunroof un kapanma özelliğini iptal ediyor tam aklımda değil ancak deneyerek hangisinin sunroof u kapatma özelliğini deaktif ettiğini bulabilir, ürünü kullanmaya devam edebilirsiniz.

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????
Önceden deneme yapmıştım ve şalteri bulamamıştım.

Aracınız
Civic FC5 2018
Aracı kilitlemeden önce bagajınızı açın, sonra aracı kilitleyip bagajınızı kapatın. Camlar ve ayna bıraktığınız pozisyonda kalacaktır. Ben kışın aynalar donduğunda açma kapatma sıkıntı yapmasın diye böyle yapıyorum.

Lenovo K53a48 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Aracı kilitlemeden önce bagajınızı açın, sonra aracı kilitleyip bagajınızı kapatın. Camlar ve ayna bıraktığınız pozisyonda kalacaktır. Ben kışın aynalar donduğunda açma kapatma sıkıntı yapmasın diye böyle yapıyorum.

Lenovo K53a48 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Devamlı bagajı aç kapat unuturum,pratik olmuyor :)
Velhasılıkelam elimdeki modül işime yaramıyor.
İsteyen olursa satılıktır.

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba arkadaşlar benim aracım executive+ prestige otomatik. Araçta anahtarsız giriş var fakat uzaklaşınca otomatik kilitlemiyor ve aynaları katlamıyor. Kendim kapı kolundaki düğmeye 1 kere basınca kilitliyor 2. kez 1-2 saniye basılı tutunca da aynaları katlıyor. Araca yaklaştığımda kapılar açılıyor fakat aynalar açılmıyor şoför kapısını açınca aynalar açılıyor. Böyle bir sorunum var yetkili serviste bunun için bir çalışma, yazılım vs yapabilirler mi ?

Geri