Fc5 civic 2018Garanti süresi

Aracınız
Civic FC5 2018
Herkese günaydin arkadaşlar arac 18 binde lpg baglatmayı dusunuyorum honda eysa 2600 TL fiyat verdi garanti sureside 3 yıla dusecekmis baska bi yerde baglatırsam eger garanti suresinin bitecegini soylediler sizce ne yapmayalım bakım icin cok fahis fiyat verdikleri icinde bakima servisede gidesim yok kararsız kaldım

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Komple garantiniz bitmez. Motor ve lpg'nin etkilediği parçalar garanti kapsamı dışında kalır. Diğer parçalarınızın garantisi bozulmaz.

Aracınız
Civic FC5 2018
Komple garantiniz bitmez. Motor ve lpg'nin etkilediği parçalar garanti kapsamı dışında kalır. Diğer parçalarınızın garantisi bozulmaz.
Ileride şanzımandan yana bi sikinti olursa garanti kapsamına girer mi peki kafamı kurcalayan tek sey bu cvt şanzıman sıkıntısı

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Ileride şanzımandan yana bi sikinti olursa garanti kapsamına girer mi peki kafamı kurcalayan tek sey bu cvt şanzıman sıkıntısı
Size garanti kapsamı dışında kalır diyebilirler ancak hakkınızı ararsanız yapmak zorundalar.

Herkese günaydin arkadaşlar arac 18 binde lpg baglatmayı dusunuyorum honda eysa 2600 TL fiyat verdi garanti sureside 3 yıla dusecekmis baska bi yerde baglatırsam eger garanti suresinin bitecegini soylediler sizce ne yapmayalım bakım icin cok fahis fiyat verdikleri icinde bakima servisede gidesim yok kararsız kaldım
2600 ₺ hangi marka ve model lpg takacaklar?

ANE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Servise git LPG taktıracağını anlaşmalı olan firmayı öğren garanti durumu nedir diye sor
Firma ilede durumu görüş afaki fiyat vermezler ise servis ile anlaşmalı yere yaptırmanı tabsiye ederim aksilik durumunda heryerden tutarsın haklı çıkarsın bence

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri