FC5 çizilmeye aday bakalit eşiklere karşı çözüm??? 5d Karbon fiber vinil mi? yoksa ??? Yardımlarınızı bekliyorum...

Aracınız
Civic FC5 2020
Bu ürün kapı kolundaki kumaş bölüm için çok iyi ama montajı okuduklarıma göre çok zor. Sökme takma yapıştırma işleri var ve usta el gerektiriyor. Tak diye yerleşse muhteşem olurdu.
Başka çözüm ne olabilir fikirlerinizi bekliyorum.

Diğer bir almaya niyetlendiğim ürün ise gözlük kabı..

fiyat ve renk araştırmalarına devam ediyorum. TR de fiyatları pahalı geldi.. 100 liranın altında bulamadım.. Bunların da içi dandikmiş. Bir üye içine özel bez dikerek ses yapmasını engellemiş.... Olmazsa bende aynı yöntemi uygularım.

Birde bu var ama hem bu bölüme hem navigasyona almak lazım. TR de satılan navigasyon için var ama (makyajlı kasa için) ama tam yapamamışlar... Bunu özel kestirmek lazım ama nasıl ve nerede...??

Aracınız
Civic FC5 2020
siparişi verildi.... sitelerinde % 10 indirim var. 161 tl maliyet oldu

Aracınız
Civic FC5 2017

Bu ürün için sipariş verdim . Bakalım olacak mı???

Pazartesi de Sahler marka havuzlu paspas siparişi veririm. Daha iyisi var diyerek itirazı olan varsa yazsın lütfen:cool:
Ürün hakkında uygulama ne oldu sonucları beklıyoruz

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Ürün hakkında uygulama ne oldu sonucları beklıyoruz

maalesef bakalite tutumuyor. Belki ısı tabancası ile tutar ama riskli olur. Fakat kapı girişlerinde metal bölümlerde kullandım. Tam mükemmel olmasa da idare eder oldu. videosu vardı orda altını da hafifce ıslatıp kullanıyorlar ama öyle yapınca yapışık kalmıyor. Ben iyice altı temizledim ve direk bant gibi yapıştırdım. O zaman tutuyor. folyoyu eni 8 cm olarak almak daha mantıklı. her ebat satıyolar zaten.satıcı zaten nobel reklam. n11 falan yerine direk alırsanız epey daha ucuz ama kargo çıkabilir.

Aracınız
Civic FC5 2017
maalesef bakalite tutumuyor. Belki ısı tabancası ile tutar ama riskli olur. Fakat kapı girişlerinde metal bölümlerde kullandım. Tam mükemmel olmasa da idare eder oldu. videosu vardı orda altını da hafifce ıslatıp kullanıyorlar ama öyle yapınca yapışık kalmıyor. Ben iyice altı temizledim ve direk bant gibi yapıştırdım. O zaman tutuyor. folyoyu eni 8 cm olarak almak daha mantıklı. her ebat satıyolar zaten.satıcı zaten nobel reklam. n11 falan yerine direk alırsanız epey daha ucuz ama kargo çıkabilir.
Ok

Geri