Fc5 Deri Koltuk ve Gösterge Camı

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba arkadaşlar...2018 civic excutive aracım var.Aracimin deri koltuğunda bir sorun oluştu.Surtunme gibi bir sey var.Deride yırtık yok ama derimdense gördüğünüz gibi sürtünme tahriş olmuş.Garantili araç olduğu için servise götürdüm kullanıcı hatası dedi.Bu delikli kısımda olduğu için dericiler yanaşmadı.Ne yapmalıyım.Gosterge camına da kuzenim sigara düşürmüş az da olsa o mika da iz bırakmış sıcağı görünce.Cozum önerileriniz nedir ?

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Gösterge camı için plastix plastik cilası kullanabilirsiniz. Onarım konusunda YouTube da örnekler var. Tabi hasarın ne derece derin ya da rahatsız edici olduğunu siz tayin edebilirsiniz. Koltuktaki aşınma ise gerçekten de kullanıcı ile ilgili. Benim aracımda da inip binerken sürücü koltuğu kenarında oluşmaya başlamış bir deformasyon hasıl oldu. Bu tamamen benim hatam; direksiyon en alt konumda, koltuk da öyle. Haliyle arabaya binerken bir yerlere sürtünmeden oturabilmek pek kolay olmuyor.

Nokia 3310 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
SAnayıde döşemecıler var ıkı dakkada boyarlar rutüş atar 20 30 tl verırsınız
Dün Maslağa gittim...Global Leather diye bir yer boya atti çokta güzel esnaflar ama derideki tahriş gitmedi.Gitmez dedi bu.O parçanın komple değişimi olur dedi.Derinin delikli olması da bir dezavantaj.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri