FC5 Elegance 1.6 da bagaj üstünde açma butonu yok

kayhanbozkus

0
Yönetici
[MENTION=16250]Faz19[/MENTION] sorun ama soka ugramaya da hazirlikli olun. Bagajin kilit sisteminin hatta bagaj kapaginin bile degisme ihtimalini size soyleyebilirler :) ama mutlaka buraya ogrendiginizi yazin lutfen elimizde bilgi olur.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Aracınız
aynı konudan bende şikayetçiyim. eski aracımda vardı. çok rahatlıktı bunda yok. çok tuhaf. o düğmeyi bulabilsem tesisat olmasa bile çekemeye hazırım. düğmeden bulan fiyatını burada paylaşırsa sevinirim

Aracınız
Civic FC5 2018
Youtube da bir uygulama görmüştüm. Executive araçtan çıkma parça temin edip yapmıştı ustanın birisi. Tesisatın olduğunu söylüyordu. Ama maliyeti ne olur bilemiyorum. Çok gerekli bir özellik ayrıca

Aracınız
Güvenlik acısından acma düğmesi koyulmuyor arkadaslsr. Kırmızı ısık ta bagaj acılıp canta calma olayı cok oldu benim 4.hondam hiç birinde olmadığı için alışkın ım acıkcası zorluk cekmiyorum eksikliğiden

F3111 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Güvenlik acısından acma düğmesi koyulmuyor arkadaslsr. Kırmızı ısık ta bagaj acılıp canta calma olayı cok oldu benim 4.hondam hiç birinde olmadığı için alışkın ım acıkcası zorluk cekmiyorum eksikliğiden

İyi de elegans donanımda olmayan bu özellik exe donanımda var. Honda düşük Donanımda güvenlik düşünürken yüksek donanımda düşünmüyor demekki ☺
Bunun tek sebebi maliyete kaçma, başka açıklaması yok bence

Aracınız
Fb7 ve fd6 kasalar da olmamasının sebebini güvenlik olarak acıklamıslardı.. Bana da mantıklı geldi acıkcası. Ama son durum butun teorileri altüst etmiş durumda.

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Fb7 ve fd6 kasalar da olmamasının sebebini güvenlik olarak acıklamıslardı.. Bana da mantıklı geldi acıkcası. Ama son durum butun teorileri altüst etmiş durumda.

Fd6 ve fb7 de ayrıca içerden bagaj ve depo kapağını açma anahtar ile kilitleyip onu da devreden çıkarılabiliyor. Fc5 te böyle bişey var mı ?

iPhone cihazından gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018

Hocam bildiğim kadarıyla şoför kapısını açmadan bagaj açılmıyor. Güvenlik değil yani sebebi

ywzckr

0
Bu sekilde use super hocam bilgim yok.. Once ki kasalar da güvenlik dolayısıyla koyılmadığı soylenmişti bana

Hocam ben arabanin icindeyken kapilar acilmadan annem bagaji disardan acabiliyorsa sofor kapisiyla alakasi yok sanirim ben hic bagajdan calma duymamistim ama bunun icin oto kilit ve ayna kapama alabilirim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri