Fc5 Emniyet Kemer bölgesi Trim Sesi

Ad Soyad
Hasan Hüseyin kaçıra
Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar merhaba iyi forumlar bu gösterdigim bölgedeki araç hareket halindeyken gelen trim sesi mi desem sürekli bişeyler birbirine çarpıyor ve rahatsız edecek seviyede. Forumda o bolgeyi açmamı söyleyenler oldu o bölgeyi açıp sesi kesenler oldumu yada o bölgede ses yapacak kablo tarzı bişey var mi

Ekli dosyalar

• IMG_20220422_195426.jpg
    IMG_20220422_195426.jpg
    75 KB · Görüntüleme: 36
Aracınız
Civic FC5 2021
Ses üstten airbagi tutan klipslerden geliyor, o klipsler demir kısımlara titreme etkisiyle sürtme yapıyor tıkır tıkır ses geliyor özellikle stabilize yollarda, ben servise götürmüştüm yalandan emniyet kemer gergisini gerdik dediler ama sorunu kendim çözdüm, kapı fitili kolay çıkıyor tavan döşemesini hafif öne esnetirseniz aralarına sünger sokun ben öyle yaptım, kendiniz güzelce yalıtım yapın çözersiniz yani muhtemelen ordandır sizinkinde tam tavan ve B sütunu direğinin ordan geliyorsa ses, ya da alttan emniyet kemer direğini komple sökün o şekilde de yapabilirsiniz ama kesinlikle çok nazik davranın airbagleri tutan o klipsler çok hassas kırabilirsiniz dikkatli olmakta fayda var açınca ne demek istediğimi anlıycaksınız zaten

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Hasan Hüseyin kaçıra
Aracınız
Civic FC5 2019
Moderatörün son düzenlenenleri:
Geri