Fc5 executive navigasyon yükleme

Selam arkadaşlar
Araç navigasyon uygulaması güncel değil ve çok beğenmedim. Gördüğüm kadarıyla navigasyon da işletim sistemi Android ve APK yükleniyor.

Google maps vs yükleyen var mı? Yada başka harita önerisi. Google Maps telefonlar da da kullandığımız için ve içerisinde dükkan mağazalar sayıca daha çok olduğundan onu kurmayı düşünüyorum APK indirip. Önerileriniz varsa memnun olurum teşekkürler.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Sanıyorum Rs'de de aynı sistem var. Ben Android auto kullanıyorum. Telefonu bağlayıp google Maps kullanabiliyorum. Maalesef apk yüklenemiyor şu anda, cihazın ilk versiyonunda bir açık kullanılarak yapıyorlarmış. ama şimdi artık olmuyor. bu bilgileri yabancı kaynaklardan buldum. Türkiye'de hiç apk yükleyebilen var mı bilmiyorum.

Apple car play de apple in sitesinde türkiye destekliyor gözüküyor araç da destekliyor gözüküyor o yolu denedim yapamadım. O yüzden APK kurma olayına gireyim dedim

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=8823]Byrallier[/MENTION] Konuyu ilgili foruma taşıdım, soru ile ilgili Honda go da ki durum hakkında maalesef bilgim yok.

[MENTION=8823]Byrallier[/MENTION] Konuyu ilgili foruma taşıdım, soru ile ilgili Honda go da ki durum hakkında maalesef bilgim yok.

APK nin dışında Apple car play olayını çözdüm.

Siri kapalı idi benim telefon da siri açık olması gerekiyor sonrasında usb 1.5 v yazan telefon resmi olan girişe telefonu bağlayın otomatik görüyor soruyor etkinleştirilsin mi diye.

Bahsettiğim usb Girişi konsol un altındaki gizli bölme de hdmi Girişi altında

Geri