FC5 LPG GÖSTERGESİ KAYBOLDU

Lpg göstergesi tamamen kayboldu. Menüden ve double ekrandan da bulamıyorum. Yerine benzin anlık tüketim sayfası çıktı. Lpg tuşundan resetleme yaptım fakat o sadece kalibrasyon ayarı için. Yinede denedim. Tüpte olduğunda anlık değerler boş duruyor benzine geçtiğinde sayısal değerler çıkıyor. Anlayacağınız lpg göstergesi hiç yok. LPG siz araçlara aynı oldu. Yardımcı olabilecek olan var mı? Araç 2018 civic sedan eco executiveIMG_6836.JPG

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ywzckr

0
Lpg göstergesi tamamen kayboldu. Menüden ve double ekrandan da bulamıyorum. Yerine benzin anlık tüketim sayfası çıktı. Lpg tuşundan resetleme yaptım fakat o sadece kalibrasyon ayarı için. Yinede denedim. Tüpte olduğunda anlık değerler boş duruyor benzine geçtiğinde sayısal değerler çıkıyor. Anlayacağınız lpg göstergesi hiç yok. LPG siz araçlara aynı oldu. Yardımcı olabilecek olan var mı? Araç 2018 civic sedan eco executiveEkli dosyayı görüntüle 251344

Direksiyonun solunda i harfinde tus var ona bastiktan sonra tuslarla menuleri gezip ortadaki ok ile basin aradiginiz ekrani bulabilirsiniz. Eger multimedya ayarlariyla oynayip o bolumleri sildiysen, multimedya ekranindan ayarlar bolumunde ekran yapilandirmasi vardi oradan duzenlemen lazim. Arac yaninda degilim resim atardim bi dene bakalim.

ywzckr

0
Tammdır teşekkürler. İnşallah bulabilirsiniz. Bulursanız adımlama şeklinde yazarsanız sevinirim

Multimedya ekranindan
Ayarlara basın hocam
Sistem ayarlarına girin
Oradan arac paneli yapilandirmasina tiklayin
Oradan ekranda isaretledigim ikonu ekleyin
Tamam deyip cikarsiniz.
IMG_9833.JPGIMG_9834.JPG
IMG_9835.JPG
Sonra direksiyondan i harfine basip en son resimdeki ikona tiklayip ok bastiginizda lpg kutularinin oldugu ekran gelicek.

Aracınız
Civic FC5 2019
Selam bende de benzer durum vardı başlık açmadan araştırayım dedim. Muazzam paylaşım olmuş elinize sağlık. Teşekkürler.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
@ywzckr hocam FC5 konusunda bayağı araştırmacıydı ama bir düğün işi vardı galiba, bir süredir aktif değil :(

Geri