FC5 Multimedya Önerisi

Aracınız
Civic FC5 2017
Merhabalar CİVİC TR ailesi. Aracımı alalı yaklasık 5 ay oldu ancak aranıza yeni katıldım :) Oldukça sıcak ve faydalı bir ortam. Burdan öğreneceğim çok şey var, kuranlara ve vesile olanlara teşekkür ederim.
Honda Civic FC5 eco elegance aracımdan çok memnunum fakat multimedya ekranı bi hayli küçük ve aldığımdan beri çok canımı sıkıyor :) Yenisini almak istiyorum ancak kafam çok karıştı. En güncel ve hızlı multimedya öneriniz nedir? Teşekkürler şimdiden..

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FB7 2015
Hayırlı olsun , kullanmaya başladığım zaman tecrübe ve fonksiyonları hakkında bilgi verirsen sevinirim. Bende FB7 için düşünüyorum referans olur.

Oppo cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Hocam cihazı yaklaşık bir haftadır kullanıyorum. Ilk günlerde birkaç sorun yaşadım sinyal verince görüntünün gitmesi gibi. Aldığım yerle irtibata geçtim, görüntülü arayıp yardımcı oldular. Sorunlar kolay bir şekilde çözüldü. Şuan stabil çalışıyor, memnunum. Araca da hoş bir hava kattı almak isteyenlere tavsiye ederim.
Hayırlı olsun , kullanmaya başladığım zaman tecrübe ve fonksiyonları hakkında bilgi verirsen sevinirim. Bende FB7 için düşünüyorum referans olur.

Oppo cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

CLT-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2016
2GB ile 4GB arasında bariz fark varmı bilen varmı acaba? Birde hangi marka önerirsiniz? 2016 FC5 kasa

Geri