FC5 ön göğüs trim (zırıltı) sesi

Aracınız
Civic FC5 2019
Aracımın ön göğsünden trim değil de bir zırıltı sesi geliyor. Sanki saç titriyor gibi. Ön göğsün içinden geldiğini tahmin ediyorum. Her zaman gelmiyor. Bazen rölantide bile gaz verirken zırıltı geliyor. Yetkili servis birşey bulamadı. Geniş zamanda yine getir dedi. Bu şekilde şikayeti olan var mı.

SM-G975F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Civic FC5 2019

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Civic FC5 2019
Ayrıca kaputun içerisinde direksiyonun arka kısmına doğru denk gelen yerde,fren hortumlarının sabitlendiği sac bir parça var. O da esnemiş ve çarpıyor olabilir.yokuş yukarı durup n konumda biraz gaz verip deneyin. Ondan da değilse havalandırma kanallarından geliyordur. Onun içinde yapılacak pek birşey yok

SM-N960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Honda CRV
Benım başıma da gelmıstı 6 ay ses gelen yerı bulamadım hatta bunun ıcın yetkılı servıse gıttım Servıs buldu kurtuldum O kadar mutlu olmustum kı fatura keserken ıstedıklerı meblagı ödemeye hazırdım o derece. 6 ay o zırıltı sesı benı mahvettmıstı. Bendekı sıkıntı şuydu: Araç hızlanırken tık tık ses yapıyordu gazdan ayagımı cektıgımde kesılıyordu. Lpgcı arkadas klıps atmamıs. Lpg borusu ben gaza basınca klıma borusuna dayandıgı için klıma borusuna çarpıyordu klıma borusu da demır oldugu ıcın kaportaya vuruyordu. Lpg borusu klipsle sabıtlendı Kurtuldum :D Cok basıt bıseydı ama hıc aklıma gelmemıstı aracın iç trımlerıne yoğunlaşmıstım çünkü :)

Aracınız
Civic FC5 2019
Benım başıma da gelmıstı 6 ay ses gelen yerı bulamadım hatta bunun ıcın yetkılı servıse gıttım Servıs buldu kurtuldum O kadar mutlu olmustum kı fatura keserken ıstedıklerı meblagı ödemeye hazırdım o derece. 6 ay o zırıltı sesı benı mahvettmıstı. Bendekı sıkıntı şuydu: Araç hızlanırken tık tık ses yapıyordu gazdan ayagımı cektıgımde kesılıyordu. Lpgcı arkadas klıps atmamıs. Lpg borusu ben gaza basınca klıma borusuna dayandıgı için klıma borusuna çarpıyordu klıma borusu da demır oldugu ıcın kaportaya vuruyordu. Lpg borusu klipsle sabıtlendı Kurtuldum :D Cok basıt bıseydı ama hıc aklıma gelmemıstı aracın iç trımlerıne yoğunlaşmıstım çünkü :)
Bu sesler araba sattırır.

SM-G975F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri