Fc5 Ön Ve Arka Tampon Extra Işıklandırma Yasak Mı?

Aracınız
Civic FC5 2017
Merhaba arkadaşlar sitede yeniyim hata olursa kusra bakmayın

fc5 executive aracımı yeni aldım ön sisler ve arka tamponda çok şık extra ışıklandırmalar var bunlar otomatik yanıyor ben müdahele edemiyorum trafikte bir engel teşkil edermi cezası varmı var ise Ankarada bunları söktürebileceğim bir yer tavsiye edebilirmisiniz herkese iyi günler dilerim.

kayhanbozkus

0
Yönetici

fc5 executive aracımı yeni aldım ön sisler ve arka tamponda çok şık extra ışıklandırmalar var bunlar otomatik yanıyor ben müdahele edemiyorum trafikte bir engel teşkil edermi cezası varmı var ise Ankarada bunları söktürebileceğim bir yer tavsiye edebilirmisiniz herkese iyi günler dilerim.
Bende de takili fakat bunlardan da ceza yazmazlar heralde :)

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Hocam konuyu taşıdım kendinizi tanışma bölümünde ayrıca tanıtınız lütfen. Bu arada benzin olan araçlara ceza yazılacak durumdalar o açıdan sıkıntı olabilir.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Polis yazmak isterse yazar hocam. Örneğin şöförün dikkatini dağıtacak her türlü materyal yasak. Buraya bağlarsa yazabilir. Ya da tadilat dışı işlem diye bir madde var. Çakar stop, arka sis farı açanlara zaten ceza var. Ben de hiç iyi anmıyorum.

SM-J700F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV

Bir fotoğraf paylaş istersen hocam arka taraftan

SM-J700F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
@maksu arkadasin bahsettigi arka reflektorlerin yerine takilan stoplara baglanan goz almayan bir malzeme. Arka sis acanlari bende iyi anmiyorum :)

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Ön ve arkadaki extra ledlerEkli dosyayı görüntüle 249045Ekli dosyayı görüntüle 249046

LG-D855 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Aracınız hayırlı olsun tekrardan. Gayet güzel ürünler. Öndekiler gündüz farı zaten. Arkadakiler de stop lambalarına paralel bağlıdır. Farlar yanınca aktif oluyor. Bunları bayi bile takıyor. Hoşunuza gitmeyen yanı yoksa kalsın. Ben bagaj içine kayar led vs takıyorlar onları sanmıştım.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Bence bunlar sıkıntı olmaz öyle çok sıkıntılı adama denk geleceksin inatlaşacaksınız vs o zaman zorlarlar ceza için ama bunlar zaten servisin taktığı şeyler ondan dolayı sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

Geri