FC5 Prestij Paket Navigasyon Yükleme

Ad Soyad
Ahmet Can Opuş
Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba herkese.

Malumunuz, pandemide sayılı olarak satılan prestij paket FC5'lerde navigasyon iptal olarak geliyor. Nav ekranında hiçbir şey çıkmıyor. Bu sorunu aşmanın yolu var mıdır? Carplay gibi çözümler olsa da, bu ekranın aktif olması iyi olur kanaatindeyim.

Bilgisi olan var mı? Şimdiden teşekkürler.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Merhaba herkese.

Malumunuz, pandemide sayılı olarak satılan prestij paket FC5'lerde navigasyon iptal olarak geliyor. Nav ekranında hiçbir şey çıkmıyor. Bu sorunu aşmanın yolu var mıdır? Carplay gibi çözümler olsa da, bu ekranın aktif olması iyi olur kanaatindeyim.

Bilgisi olan var mı? Şimdiden teşekkürler.
Merhaba,

hondahack ile orta ekrana google maps ve ya yandex navigasyon yükleyip denemek lazım.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Ad Soyad
Ahmet Can Opuş
Aracınız
Civic FC5 2020
Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Çok teşekkür ederim. Siz hazırlamışsınız sanırım. Kullandığınız en faydalı şeyler neler oldu bu işlemden sonra? Kesinlikle öneririm dediğiniz bir şey var mı?
açıkcası ben yazılım ünitesinin kontrol ve aracın değerlerini okuma programını yansıtmak için attım hondahacki.
başka aktif kullandığım bir uygulama yok. youtube dan usbye indirip videoları o şekilde izliyorum.
ama dediğim gibi programların apk dosyalarını indirip kurabilirsiniz.

Ad Soyad
Ahmet Can Opuş
Aracınız
Civic FC5 2020
merhabalar navigasyon yükleyebildiniz mi
Merhaba. Hiçbir şekilde yüklenemiyor. Onun yerine malum yazılım üzerinden navigasyon tuşuna başka bir şey atadım. Ancak araçtaki çipset o kadar kötü ki, tuşa basınca açılması 2 dakika sürüyor. Google Maps varken boş işler dedim ve bıraktım uğraşmayı

Ad Soyad
yalçın günlemez
Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba. Hiçbir şekilde yüklenemiyor. Onun yerine malum yazılım üzerinden navigasyon tuşuna başka bir şey atadım. Ancak araçtaki çipset o kadar kötü ki, tuşa basınca açılması 2 dakika sürüyor. Google Maps varken boş işler dedim ve bıraktım uğraşmayı
modvi bana kart değişirse olur dedi ama kart ellerinde yokmuş.

aslında dediğiniz gibi çok iyi bir navigasyon değilmiş ama orda o tuşun bulunmasıda saçma oldu biraz

Geri