fc5 sevgi çok kalite yok yüksek lastik sesi çözüm önerileriniz

eengin

0
Aracınız
Arkadaşlar fc5 kullanıcısı olarak sizlerle aynı sorundan yada sorunlardan bahsetmeye ve paylaşmaya çözün olarak en ekonomik nasıl birlikte çözebiliriz değerlendirmek istedim
bu araçın en büyük sorunu lastik esinin araç içinde alması bu konu honda yetkili servis yetkililerinle birçok kez paylaşıldı alınan cevap C segmentinde olan bir araç normaldir gibi cevaplar aldım
honda şikayet edilecek bir merci bulunmamakta çünki dalga geçiyorlar lastik sesi sorunu çözen arkadaşlar varmı yada yaşadığı başka sorunları pratik çözen arkadaşların bilgilerini paylaşırmı .

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Yalıtım yapan arkadaşlar oldu forumda ama bekleneni sağlamadı sanırım. aratırsanız başlığı bulabilirsiniz.

Ben müzik sesi ve motor sesini önerebilirim :)

Aracınız
Öncelikle ses db düşük lastik ve yalıtım şart. Sanırım lassanın 66 db lastiği var. Birde yalıtım uygulanırsa süper olur.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Azo

0
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Arkadaşlar fc5 kullanıcısı olarak sizlerle aynı sorundan yada sorunlardan bahsetmeye ve paylaşmaya çözün olarak en ekonomik nasıl birlikte çözebiliriz değerlendirmek istedim
bu araçın en büyük sorunu lastik esinin araç içinde alması bu konu honda yetkili servis yetkililerinle birçok kez paylaşıldı alınan cevap C segmentinde olan bir araç normaldir gibi cevaplar aldım
honda şikayet edilecek bir merci bulunmamakta çünki dalga geçiyorlar lastik sesi sorunu çözen arkadaşlar varmı yada yaşadığı başka sorunları pratik çözen arkadaşların bilgilerini paylaşırmı .
Sat fk7 al :) yalıtım anlamında sedan dan çok daha iyi test sürüşünde her ikisininde deneme fırsatım oldu dizel olanlar önceki aracım da fd7 idi sedana bindigimde rüzgar sesi olduğu gibi icerideydi ama sanki önceki araçta gibi hissettim hatchback bu konuda çok daha iyi test sonucu özellik olarak üstün kalınca hatchback aldım

Ekonomik olarak da kapı ve davlumbaz yalıtımı yapman ve hangi şehir bilmiyorum ama hamuru yumuşak 4 mevsim lastik yada yaz lastikleri durumu azda olsa düzeltebilir.

Lenovo K53a48 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri