Civic FC5 Fc5 si panjur park sensörü hatası

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
orjinal panjur varken sorun yoktu si panjur taktıktan sonra yağmurlu havalrda ön park sensörleri ötmeye basladı
Adsız.jpg
sensörler işaretli yerlerde panjurun çukurunda kalıyor.
1. ızgara kısmı fazla olduğu için sensör soketleri ıslandığı içinmi yapar ötmeyi?
2. yada sensörler çukurda olduğu için mi (ötmeye başladığında inip siliyorum ama susmuyor) sensörleri söküp panjurun alt siyah çıta kısmına mı takayım

bu panjuru kullanan yada fikir verebilecek arkadaşların önerilerine açıgım

Aynı sorun bende de var. İlettim fakat orjinal tampon dışındaki tamponlarda olduğunu söylediler. Bakalım bi sonraki ilk fırsatta kontrol edecekler.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Arkadaşlar , yağmurlu havalarda ön park sensörünün ötmesi ile ilgili bülten varmış. Sanırım, tasarımdan dolayı su birikmesi oluyormuş. Servis garantiden ön panjuru değiştirecek.

Aracınız
Civic FC5 2017
orjinal panjur varken sorun yoktu si panjur taktıktan sonra yağmurlu havalrda ön park sensörleri ötmeye basladı
Ekli dosyayı görüntüle 255128
sensörler işaretli yerlerde panjurun çukurunda kalıyor.
1. ızgara kısmı fazla olduğu için sensör soketleri ıslandığı içinmi yapar ötmeyi?
2. yada sensörler çukurda olduğu için mi (ötmeye başladığında inip siliyorum ama susmuyor) sensörleri söküp panjurun alt siyah çıta kısmına mı takayım

bu panjuru kullanan yada fikir verebilecek arkadaşların önerilerine açıgım

Kardeşim merhaba.bu sorununa nasıl bir çözüm ürettin

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Aynı sorun bende de var. Typer ön panjur yaptım. Sensör geride kalıyor ve o kısımda çukur oluştuğundan su birikintisi oluyor ve ötüyor. Çözüm olarakta yağmurlu havalar da kapatıyorum.

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Kardeşim merhaba.bu sorununa nasıl bir çözüm ürettin

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
çözüm bulmadım hocam. kullanan bir kaç arkadaş sensörleri alt kısımda ki düz çıtaya almışlar ama onun içinde biraz işlem gerekiyor tampona bazı arkadaşlarda tampona plakalığın 2 yanına alıp çözmüşler. ben havalardan dolayı bir şey yapamadım. yaza dogru artık tamponu komple söküp bi çözüm üreticem

Geri