Fc5 vites kolu konum gösterge paneli çizikleri

Arkadaşlar aracımı alalı henüz 15 gün oldu. Araçtan gerçekten memnun kaldım. Bir önceki aracım da fb 7 idi.
Bugün şunu farkettim ve hemen paylaşmak istedim.
Otomatik Vites kolunun konumunu gösteren yanındaki harflerin üzerinde bulunan kaplama kılcal çiziklerle dolmuş. Bununla ilgili önerisi olan var mı acaba.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Çiziklerin oluştuğu yer.
7cb93eefdad7d3fdc79f8a6365b1f2de.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Çizikleri gidermek için de ince bir pastayı el ile uygulayabilirsiniz.

Aracınız
valla arkadaşım bu konuyu arabayı almadan önce bir yerlerde okumuştum. bir arkadaş bu telefon ekranlarına yapıştırılan koruyucu filmlerden kesip biçim uydurmuştu. bende alınca niyetlendim aynısına. yalnız nereyi kapalayacaksın? bu "piano black" dediğimiz illet arabanın heryerinde. direksiyon konsol klima kontrol ünitesi heryer. bende gittim bu kadınların kullandığı allık fırçası aldım. tozunu onunla alıp tv temizleme spreyleriyle temizledim. ama nafile yine çizik yine çizik.mesela arabanın kumandasına bak perişan olmuş vaziyette. Birde o illet araba sana geldiğinde zaten çoktan çizlmiş vaziyete oluyor. o kadar hassas bişey bu.

Aracınız
valla arkadaşım bu konuyu arabayı almadan önce bir yerlerde okumuştum. bir arkadaş bu telefon ekranlarına yapıştırılan koruyucu filmlerden kesip biçim uydurmuştu. bende alınca niyetlendim aynısına. yalnız nereyi kapalayacaksın? bu "piano black" dediğimiz illet arabanın heryerinde. direksiyon konsol klima kontrol ünitesi heryer. bende gittim bu kadınların kullandığı allık fırçası aldım. tozunu onunla alıp tv temizleme spreyleriyle temizledim. ama nafile yine çizik yine çizik.mesela arabanın kumandasına bak perişan olmuş vaziyette. Birde o illet araba sana geldiğinde zaten çoktan çizlmiş vaziyete oluyor. o kadar hassas bişey bu.

ediy: mesela bu mesajı yazarken [MENTION=6803]sercanboss[/MENTION] arkadaşımın yazdığı yazıyı görmemiştim. oda demiş fabrikadan gelirken çizik içinde zaten diye. bence bunun sebebi arabayı sana vermeden önce iç dış yıkıyorlar. o esnada silince oluyor. hoş sende kaplamak için önce silecek ve neticesinde "çizeceksin"

Geri