Fc5 Yakıt Tüketim Ekranı

Bravis

0
Arkadaşlar merhaba geçen hafta 2020 model bir honda civic aldım.Bundan önceki aracımda fb7 civicti.Benim sorum Trip A veya Trip B ortalamamı hiç bir şekilde konsoldaki ekrandan bulamamam.Acaba bu araçlarda sadece hız göstergesinin altındaki verilermi var sadece?Konu hakkında beni aydınlatabilirseniz çok sevinirim. Birde bilgi ekranında "Bu sürüş" ve "A gezi kaydı" ekranındada hiçbirşey yazmıyor.Bulmak istediğim ekranın görüntüsünüde yüklüyorum.Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Aracınız
Civic FC5 2021
Arkadaşlar merhaba geçen hafta 2020 model bir honda civic aldım.Bundan önceki aracımda fb7 civicti.Benim sorum Trip A veya Trip B ortalamamı hiç bir şekilde konsoldaki ekrandan bulamamam.Acaba bu araçlarda sadece hız göstergesinin altındaki verilermi var sadece?Konu hakkında beni aydınlatabilirseniz çok sevinirim. Birde bilgi ekranında "Bu sürüş" ve "A gezi kaydı" ekranındada hiçbirşey yazmıyor.Bulmak istediğim ekranın görüntüsünüde yüklüyorum.Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Kadrandaki uzun çubuğa bir kez basarsanız A kaydı ikinci kez basarsanız B kaydını görebilirsiniz

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

normalde yakıt ortalamalarının görünüyor olması lazım. acaba ayarlarda bu yakıt değerlerinin sıfırlanmasıyla ilgili bir yer var 3 seçenekli. Yakıt alındığında, El ile, Kontak kapatıldığında diye. sizinki Kontak kapalıda ise, arabayı her stop ettiğinizde değerler sıfırlanıyor olabilir mi diye düşünüyorum.

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bravis

0
Hocam aracı kullandığım zamanda bu ekran sürekli boş.Anlamadim gitti mantığını çözemedim bir türlü

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Hocam aracı kullandığım zamanda bu ekran sürekli boş.Anlamadim gitti mantığını çözemedim bir türlü
devir kadranında da göremiyormusun hocam. direksiyondan "i" ye bas sag sol tuslarıyla menuden yakıt menusunu aktif edersen ana ekranda görünür

Bravis

0
Hocam dediğiniz ekranda görünüyor fakat multimedya ekranında "Gezi A kaydı" veya" Bu sürüş" ekranı sürekli böyle bunlar neden çalışmıyor?

Aracınız
Civic FC5 2020
normalde yakıt ortalamalarının görünüyor olması lazım. acaba ayarlarda bu yakıt değerlerinin sıfırlanmasıyla ilgili bir yer var 3 seçenekli. Yakıt alındığında, El ile, Kontak kapatıldığında diye. sizinki Kontak kapalıda ise, arabayı her stop ettiğinizde değerler sıfırlanıyor olabilir mi diye düşünüyorum.

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Benimde aynı, gazda böyle fakat benzinde değerler gözüküyor. Ayarlardan kontrol edeyim.

Bravis

0
Anladım hocam sağolun.Lpg modunda bunu çalıştırabiliyor muyuz acaba size zahmet deneyebilir misiniz?

Geri