Fc5 Yüksek hizda kaputun titremesi

Aracınız
Civic FC5 2018
Ben de göz kararı plastik vidalardan yaptım titreme kesildi. Videoda gösterildiği şekilde de denicem umarım daha da iyi olur

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Ben geçen kapı ayarlarıyla oynadım. Ayna tarafından gelen rüzgar sesinde belirgin azalma oldu. İlgilenen arkadaşların bilgisine.

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar yeni konu olarak açmıştım ama kaput titremesini kesmek için çevirdiğimiz plastik boşa çıktı ve boşluğa düştü. Tam olarak nereye düştüğünü de anlayamadım.
Alt koruma olduğu için yola da düşmedi.
-Bu aparatın yedeğini nerde bulabilirim? (Piyasada kaput takozu olarak geçiyor sanırım)
IMG_3188.JPG

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Arkadaşlar yeni konu olarak açmıştım ama kaput titremesini kesmek için çevirdiğimiz plastik boşa çıktı ve boşluğa düştü. Tam olarak nereye düştüğünü de anlayamadım.
Alt koruma olduğu için yola da düşmedi.
-Bu aparatın yedeğini nerde bulabilirim? (Piyasada kaput takozu olarak geçiyor sanırım)
Ekli dosyayı görüntüle 262232

Hocam ben olsam önce aracı life kaldırıp veya çukura yanaşıp muhafazayı yarım açıp almaya çalışırdım. Tanıdık tamirci varsa kolay halledilir.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic FC5 2018
Hocam ben olsam önce aracı life kaldırıp veya çukura yanaşıp muhafazayı yarım açıp almaya çalışırdım. Tanıdık tamirci varsa kolay halledilir.

Şansımı deniyim hocam. Zorlıcak gibi olursa usataya gidiyim o zaman. O parçanın olmaması sıkıntı yaratabilir dimi uzun süre içerisinde

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Şansımı deniyim hocam. Zorlıcak gibi olursa usataya gidiyim o zaman. O parçanın olmaması sıkıntı yaratabilir dimi uzun süre içerisinde

Sıkıntı olsa olsa yüksek süratte olur. Aparat olmadığı için kaput tam oturmaz. Rüzgardan kaput hareket eder. Kilit mekanizmasını zorlar.

Aracınız
Civic FC5 2018
Sıkıntı olsa olsa yüksek süratte olur. Aparat olmadığı için kaput tam oturmaz. Rüzgardan kaput hareket eder. Kilit mekanizmasını zorlar.

Ben de öyle düşünüyorum. Hatta aparat olmadan ortalama 110km hızda geldim bir fark olmadı.
İşte gereksiz birşey anlık dikkatim dağıldı :/

N11’de buldum sipariş verdim. İçerdekini çıkaramazsam onu takıcam inşallah uyar.

Aracınız
Civic FC5 2019
Ben de öyle düşünüyorum. Hatta aparat olmadan ortalama 110km hızda geldim bir fark olmadı.
İşte gereksiz birşey anlık dikkatim dağıldı :/

N11’de buldum sipariş verdim. İçerdekini çıkaramazsam onu takıcam inşallah uyar.

Hocam link atar misiniz?

Aracınız
Civic FC5 2018
Geri