Civic FD6 Fc5'den fd6'ya dönüş..

akif

0
Aracınız
Merhaba forumdaşlar bayağıdır forum da konulara yazamıyordum tayinle Adana'ya gel, ev almak için koştur, arabayı sat, yeni arabayı bul derken yaz bitti kış mevsimine girdik selamlar vermek istedim selamlar cümleten.
Makyajlı fd6
Makyajlı fb7
Makyajlı fc5 derken tilkinin dönüp dolaşıp geldiği yer gibi 2007 model premium paket VSA'sız makyajsız fd6'ya döndüm. Diğerleri gibi bu da otomatik vites, Allah isteyen herkese nasip etsin herkesin gönlüne göre versin inşallah.

Ekli dosyalar

• 20220123-141054_Gallery.jpg
    20220123-141054_Gallery.jpg
    226 KB · Görüntüleme: 124

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Hayırlı olsun :)
İyi bakılmış FD6 candır, dizayn olarak yılların eskitemediği bir tasarıma sahip, kronik sorunları da fazlasıyla bilinen bir araç, kazasız belasız güzel günlerde kullanmanız dileğiyle :)

Ad Soyad
Suat Tanar
Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Hayırlısı olsun,kazasız belasız güzel günlerde kullanınız.Ev almak için aracınızı satmanız daha hayırlı olmuş derim.

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Hayırlı günlerde kullanın,umarım elimizdekileri satmadan ev alabildiğimiz günleri görebiliriz. Hem evinizi hem aracınızı sağlıkla kullanmanızı diliyorum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

akif

0
Aracınız
Kiralık ev bulamayınca yani ortalama bir sitede bir apartman dairesine aylık kira 3 bin TL istenince kredi çekip arabayı satıp ev alalım kredi borcu ödeyelim dedik iyi ki de öyle yapmışız. Allah herkese bir ev iyi kötü bir araba nasip etsin çünkü günümüzün ekonomik koşulları insanların manevi yönünü törpülemeye maddiyat için gururundan ödün vermeye başlatmış. Zorla 2007 model civic alabildim satan şahıs masrafsız 2020 modelden farkı yok lastikler bile yepyeni dedi anlaştık gittim yeni dediği lastikler 2015 üretimi ve çatlakları var bu mu yeni dedim bana göre yeni ben bunlara 2 yıl binerim dedi daha fazla ayrıntıya girmeyeyim mesafe olarak yakın yer olsa almadan gelecektim ama o kadar gitmişken motor kaputu tavan bagaj boyasız çıkınca almak durumunda kaldım. Allah hepimizi iyi insanlarla karşılaştırsın.

Aracınız
Civic FC5 2020
Kiralık ev bulamayınca yani ortalama bir sitede bir apartman dairesine aylık kira 3 bin TL istenince kredi çekip arabayı satıp ev alalım kredi borcu ödeyelim dedik iyi ki de öyle yapmışız. Allah herkese bir ev iyi kötü bir araba nasip etsin çünkü günümüzün ekonomik koşulları insanların manevi yönünü törpülemeye maddiyat için gururundan ödün vermeye başlatmış. Zorla 2007 model civic alabildim satan şahıs masrafsız 2020 modelden farkı yok lastikler bile yepyeni dedi anlaştık gittim yeni dediği lastikler 2015 üretimi ve çatlakları var bu mu yeni dedim bana göre yeni ben bunlara 2 yıl binerim dedi daha fazla ayrıntıya girmeyeyim mesafe olarak yakın yer olsa almadan gelecektim ama o kadar gitmişken motor kaputu tavan bagaj boyasız çıkınca almak durumunda kaldım. Allah hepimizi iyi insanlarla karşılaştırsın.
Kesinlikle katılıyorum size hayır olsun bende sizin aracınızın aynısı var daha vsa ya ihtiyaç bile duymadım tek eksikliği koltuk ısıtma başka bir donanım eksikliği yok aracın birde fren mesafesi uzundur ona çok dikkat edin

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

akif

0
Aracınız
Tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. Motor kulağı, subap ayarı, şanzıman yağı, rot milleri, bujiler, termostat, arka teker bilyeleri acil bakım isteyen yerler 5-6 bin TL masrafım olacak sanırım. Ne yazık ki kaç model olursa olsun bizim gibi arabasına bakımlı binen kişi sayısı ya çok az ya da bize denk gelmiyor. Keşke elimizdekileri satmadan yeni şeyler alabilsek ama günümüzde pek mümkün görünmüyor. Koltuk ısıtmaya alışınca şu soğuk günlerde insan eksikliğini hissediyor gerçekten birde yağmur far sensörü park sensörü yok alışınca onların da eksikliğini hissediyor insan şükür ki hız sabitleyicimiz var :)

Ekli dosyalar

• 20220122-141532_Gallery.jpg
    20220122-141532_Gallery.jpg
    360 KB · Görüntüleme: 63
Aracınız
Civic FC5 2020
Tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. Motor kulağı, subap ayarı, şanzıman yağı, rot milleri, bujiler, termostat, arka teker bilyeleri acil bakım isteyen yerler 5-6 bin TL masrafım olacak sanırım. Ne yazık ki kaç model olursa olsun bizim gibi arabasına bakımlı binen kişi sayısı ya çok az ya da bize denk gelmiyor. Keşke elimizdekileri satmadan yeni şeyler alabilsek ama günümüzde pek mümkün görünmüyor. Koltuk ısıtmaya alışınca şu soğuk günlerde insan eksikliğini hissediyor gerçekten birde yağmur far sensörü park sensörü yok alışınca onların da eksikliğini hissediyor insan şükür ki hız sabitleyicimiz var :)
A evet far sensörü konusunda haklısınız yağmur sensörü fc5 te düzgün çalışmayınca pek aramıyorum :D anahtarsız giriş te ekleyelim

Aracınız
Civic FC5 2020
Aracı kaça aldınız acaba ?

Geri