Civic FD6 Fc5'den fd6'ya dönüş..

akif

0
Aracınız
Hayırlı olsun kardeşim güle güle bin.
Araçta ki ruzgar sesi vs çok takılma... 15 yıllık araç, o sesleri bitirmek için kendini bitirirsin.. ufaktan aç müziği devam et yoluna ?
Teşekkür ederim hocam olabilecek en iyi hale getirmeye çalışıyorum ama bir yere kadar tabi çok haklısınız ?

Aracınız
Civic FC5 2020
Yapılan işin kötüsü olmaz hayırlı olsun yalnız

Honda logolu ve barkodlu etiket basmak çok zor değil ülkede denetleme mekanizması çalışmadığı için madein japan bile yazarlar insanlar bilmiyorki fc5 kadar olan araçlar Türkiye de üretiliyor nasıl japan yazabilir diye ayrıca şuda var şahit olduğum size yaptıkları gibi serviste sanayiden Honda logolu ve barkodlu parça alıp takıyor ilk başta inanmadım sonra araştırınca acı gerçeği öğrendim maalesef kazasız belasız sürüşler dilerim İNŞALLAH uzun yıllar sorunsuz kullanırsınız

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015

Honda logolu ve barkodlu etiket basmak çok zor değil ülkede denetleme mekanizması çalışmadığı için madein japan bile yazarlar insanlar bilmiyorki fc5 kadar olan araçlar Türkiye de üretiliyor nasıl japan yazabilir diye ayrıca şuda var şahit olduğum size yaptıkları gibi serviste sanayiden Honda logolu ve barkodlu parça alıp takıyor ilk başta inanmadım sonra araştırınca acı gerçeği öğrendim maalesef kazasız belasız sürüşler dilerim İNŞALLAH uzun yıllar sorunsuz kullanırsınız

Öncesinde fd6 aracıma orjinal diye aldığım hava filtresinde toyo roki japan ibaresi yerine filtech so zo ibaresini görünce sahte olduğunu dusunerek aldığım yerle görüşmüştüm. İş yeri sahibini sahte ürün ile ilgili ikna ettim. Parçacı bana "Bu zamana kadar yetkili servis bizden bu filtreyi çok aldı" demişti. :)

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Hayırlı olsun bende FD6 dan FC5 e geçiş yaptım ama FD6 yı özlüyorum onun gibi tasarım sürüş konforu hiçbir honda serisine gelemeyecek bence.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Hayırlı olsun bende FD6 dan FC5 e geçiş yaptım ama FD6 yı özlüyorum onun gibi tasarım sürüş konforu hiçbir honda serisine gelemeyecek bence.
FD6 sürüş hissi olarak mekanik açıdan en hisli araçlardan biri, özellikle aracı zorladığınızda direksiyon olarak çok güzel geri dönüşü var, bu hissiyat ve geri bildirim konforu arttırma amacı ile FB7 ve FC5’te maalesef çok daha az.

Aracınız
Civic FC5 2020
Öncesinde fd6 aracıma orjinal diye aldığım hava filtresinde toyo roki japan ibaresi yerine filtech so zo ibaresini görünce sahte olduğunu dusunerek aldığım yerle görüşmüştüm. İş yeri sahibini sahte ürün ile ilgili ikna ettim. Parçacı bana "Bu zamana kadar yetkili servis bizden bu filtreyi çok aldı" demişti. :)
Kesinlikle

akif

0
Aracınız

Çok teşekkür ederim hocam haklısınız bende sizinle aynı fikirdeyim ama son gittiğim özel servis yetkili servisten ayrılma personelmiş ve takılan parçalardan sonra 1100 km yol yaptım çok memnunum. Yağlı motor kulağı sahteyse kısa zamanda titreşimle rahatsızlık vermeye başlar diye düşünüyorum çünkü değişen motor kulağını arabayı satan kişi de yeni değiştirdim demişti ama çıkan parçayı gördüm o parçanın sahte olduğunu çocuklar bile bakarak anlardı. Benim değiştirdiğim parça her şeyiyle orjinal görünüyor ama yan sanayi çıkarsa da 1 yıl garantiyi tecrübe eder bu defa yetkili servisten alıp takalım derim çünkü orjinal parça diye anlaştık bu yüzden rahatım. Keşke yetkili servis astronomik fiyatlar çıkarmasa da hiç uğraşmasak böyle ?

Geri