Civic FD6 Fd6 2012 rolenti düşüp stop ediyor...

Aracınız
Civic FD6 2008
yetkili serviste 20 bin km oldu subap ayarı yapılalı lpg ayarı yapıldı filtresini değiştirdim gaz kelebeği temizliği yapıldı şuan çok nadir de olsa stop etme sorunu oluyor maalesef
Sorunu çözüldü...
Subap ayarı, kesinlikle yetkili serviste 250 TL zaten özel servisle aynı fiyat.
Subap ayarından sonra direk LPG ayarı yaptırman gerekli yoksa motor ağrıza lamban yanar.çünkü hava karışımını ayarlayamyor LPG o yüzden şart.zaten hava karışımı dengesiz olduğu için stop ediyor.
Bunları yaptır %90 düzelir.

SM-A305F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2012
Zaten 20 binde bir subap ayarı yaptırman lazım çünkü aracın LPG li. Benzinli olsa 40 bin. Benim aracımda ara sıra stop ediyordu.
Zamanı gemiş subap ayarının. LPG bakımı son ne zaman yapıldı

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Zaten 20 binde bir subap ayarı yaptırman lazım çünkü aracın LPG li. Benzinli olsa 40 bin. Benim aracımda ara sıra stop ediyordu.
Zamanı gemiş subap ayarının. LPG bakımı son ne zaman yapıldı
20.000 km. Subap ayarı için az bir kilometredir. Genelde 40 ile 50 binde bakılabilir. Kullanım tarzı bu kilometreyi etkiler. Benzinde ise 80.000 kilometreye kadar gider.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Aracınız
Civic FD6 2012
20.000 km. Subap ayarı için az bir kilometredir. Genelde 40 ile 50 binde bakılabilir. Kullanım tarzı bu kilometreyi etkiler. Benzinde ise 80.000 kilometreye kadar gider.

Aracını 40 bin km ayar yapmadan kullanabilirsin LPG de fakat,devir dalgalanmaları stop etme sorunu yaşayarak yaparsın o km yi.bu sorunları 20 km yaptıktan sonra yaşamaya başlarsın.sana kalmış

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Aracını 40 bin km ayar yapmadan kullanabilirsin LPG de fakat,devir dalgalanmaları stop etme sorunu yaşayarak yaparsın o km yi.bu sorunları 20 km yaptıktan sonra yaşamaya başlarsın.sana kalmış
Ustamla takip ediyorum. Bakımdan bakıma kontrol ediyoruz. 20.000 kilometreyi geçtik sıkıntı yok bakalım.

Geri