FD6 far ici gündüz ledi

Aracınız
Anladım hocam teşekkür ederim. Ama çok güzel olmuş çok beğendim ben de yaptıracam haftaya kafamdaydı ne zamandır görünce kesin dedim artık

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Benim tavsiyem Amerikan park bağlatın. Modülü de parklara değil Kontağa bağlatın. Amerikan park çalıştıkça tüplerde yanacaktır. Sinyal verdiğiniz de modül sayesinde sinyal konumuna geçer. Kendi aracımda modülü kontağa bağladım. Araba çalışırken park lambalar da dahil farklar sönük olduğunda dahi yanıyor. Ne zaman arabayı stop edersem o zaman sönüyor. Eğer bu tüpleri montajını yaparsam bende anlattığım şekil yapacağım.

Aracınız
Bu soruyu konuyu açana yöneltmek lazım. Sağlıklı cevap için. Çünkü ben daha montaj yapmadım

Yaz aylarında belki sorun yapmayacaktır ama kış geliyor yağmurlarda çok net belli olacaktır ben şahsen farı açmaya sıcak bakmıyorum aydınlatma çok önemli ve far bölümü yüksek ısı yayan bi yer yanlış uygulamalar ciddi zararlar verebilir araca
Gündüz ledi en güzel farın içinde tabiki ama başka bir kısıma kendiniz tasarlayarak montaj yapabilirsiniz

Osrak

0
Aracınız
9426fee39b4249a120165b28f7fe41ae.jpg
7592fe49d7b1f73b0fe68ecc541f3baf.jpg
eeea8e065ac7ef31f426a7d0cd3a2cd5.jpg

Discovery Elite cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam hangi siteden aldın, linki felan var mı ?

aldığım araca takmışlar. Çok güzel ama kontaga baglı olsa daha güzel olur. Parklara baglamışlar parkları açınca bu sefer güzelliği kayboluyordu. Bende parkları söktüm. 20171121_180147.jpg20171221_074023.jpg

SM-C5000 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri