Fd6 Far Sökme Islemi

Aracınız
Civic FD6 2011
Arkadaşlar merhaba. Civic Fd6 2011 aracımda U Led Far mevcut fakat farlar takıldıktan çok sonra farkettim ki sol far camurlugun olduğu kısımdan çıkıntı yapmış yani biraz yamuk takılmış.

Şimdi ben bunu kendim düzeltmek istiyorum cunki sadece tampon söküp takmaya deli paralar istiyorlar. Tampon sökmek kolay klips ve vidalarla hallederim takarkende bir kişi daha yardım eder.

Asıl mevzu şu ki farı tutan cıvataları hangi yada kaç numara anahtarla sokebilirim?. Bunu bilmeden uğraşmak istemedim elimde anahtar varsa sökecem. Birde sanırım far alt sacinin oraya mafsallı anahtar sokmak gerekiyor diye biliyorum doğru mudur?20200331_174420.jpeg

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
@Hakan_1453 hocam bu konuda tecrüben var mı?

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Aracınız
Civic FB7 2015
Arkadaşlar merhaba. Civic Fd6 2011 aracımda U Led Far mevcut fakat farlar takıldıktan çok sonra farkettim ki sol far camurlugun olduğu kısımdan çıkıntı yapmış yani biraz yamuk takılmış.

Şimdi ben bunu kendim düzeltmek istiyorum cunki sadece tampon söküp takmaya deli paralar istiyorlar. Tampon sökmek kolay klips ve vidalarla hallederim takarkende bir kişi daha yardım eder.

Asıl mevzu şu ki farı tutan cıvataları hangi yada kaç numara anahtarla sokebilirim?. Bunu bilmeden uğraşmak istemedim elimde anahtar varsa sökecem. Birde sanırım far alt sacinin oraya mafsallı anahtar sokmak gerekiyor diye biliyorum doğru mudur?Ekli dosyayı görüntüle 259304

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bu video işinize yarayabilir belki.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri