Fd6 Fren-Klima-Fan ilişkisi...

Merhaba kardesler..malum sicaklar basladi klima lar acildi. Aracimla ilk yazim olacak insallah. Araci kışın almistim.
Klima açık iken seyir halinde duragan halde farketmiyor fan 10-15 sn ARALIKLARINDA, 5er sn gibi kisa surelerde AÇILIP AÇILIP kapanıyor. ____Ve fren ile iliskili olarak da, ayagim frende isiklarda beklerken mesela FAN calismayi durdurdugunda frenim YUMUŞUYOR ayagimin altinda.. BUNLAR NE ILE ILISKILENDIRILEBILR. NE DERSINIZ??

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

seckins33

Super Moderator
Yönetici
Merhaba kardesler..malum sicaklar basladi klima lar acildi. Aracimla ilk yazim olacak insallah. Araci kışın almistim.
Klima açık iken seyir halinde duragan halde farketmiyor fan 10-15 sn ARALIKLARINDA, 5er sn gibi kisa surelerde AÇILIP AÇILIP kapanıyor. ____Ve fren ile iliskili olarak da, ayagim frende isiklarda beklerken mesela FAN calismayi durdurdugunda frenim YUMUŞUYOR ayagimin altinda.. BUNLAR NE ILE ILISKILENDIRILEBILR. NE DERSINIZ??

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kesinlikle fan ve fren ilişkisi yoktur. Işıkta durduktan sonra pedalın aşağı inmesi sistemin yaptığı vakumdan dolayıdır...

"VTEC" Bir milin yaptığı fırlamalıklar bütünüdür...

seckins33

Super Moderator
Yönetici

seckins33

Super Moderator
Yönetici
Aracınız
bendede 2010 elagance vardı rampa aşağı frene bastığım zaman disklerden acaip ses geliyordu sorunu çözemedim

seckins33

Super Moderator
Yönetici
bendede 2010 elagance vardı rampa aşağı frene bastığım zaman disklerden acaip ses geliyordu sorunu çözemedim
Balatalar bitmiş olabilir veya disklerinizde çok fazla çizik olabilir. Eğer daha önce disklerinizi tornaya vermediyseniz disklerinizi tornaya verin balataları da değiştirirseniz ses %99 gidecektir.